درگذشت هوادار تیم ملی در خزانه بخارایی تهران +بیوگرافی و عکس

درگذشت هوادار تیم ملی بعد از باخت در خزانه بخارایی +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی و درگذشت هوادار تیم ملی

فوت سعید طاهرخانی هوادار تیم ملی ایران با 40 سال سن و 3 فرزند در محله خزانه بخارایی تهران که اندوه باخت ایران مقابل قطر را برای مردم بیشتر کرد.

درگذشت هوادار تیم ملی در خزانه بخارایی تهران +بیوگرافی و عکس

سعید طاهرخانی نام هوادار تیم ملی بوده که 40 ساله سن داشت و بعد از باخت ایران در مقابل قطر دچار سکته قلبی شده و فوت کرد پسردایی ایشان به مجله شبونه میگوید که نامش سعید طاهرخانی بوده و دارای سه فرزند میباشد و در محله خزانه بخارایی دارای یک مغازه ساندویچی بود که بعد از باخت تیم ملی ایران به قطر از هیجان و ناراحتی زیاد دچار حمله قلبی شده و فوت کرده است.

درگذشت هوادار تیم ملی در خزانه بخارایی تهران +بیوگرافی و عکس

پسردایی مرحوم سعید طاهرخانی میگوید از بازیکنان ملی پوش توقع داریم که حداقل به دیدار خانواده ایشان رفته دلجویی کنند.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه شرایط اقتصادی کشور و تورم و گرانی ها امیدواریم که بازیکنان تیم ملی که حتما از نظر مالی وضعیت خوبی برخوردار هستند کمک های مالی به خانواده این مرحوم کنند چرا که مرگ این هوادار ارتباط مستقیمی با عملکرد انها داشته است.

علیرضا جهانبخت در اینستاگرامش نوشت

:«این نسل و گروه از بازیکنان تیم ملی در کنار کادر و تمامی اعضای تیم در طول این مدت، هر روز و هر بازی با تمام وجود برای شادی مردم عزیزمان تلاش کردند.

برای تمامی دعاها و انرژی‌های خوبی که برای من و این تیم فرستادید ممنونم. امیدوارم در این مدت حتی کوچک توانسته باشیم که دل‌تان را‌ شاد کنیم.

بنده به نمایندگی از کل مجموعه تیم ملی از مردم شریف ایران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم در ادامه مسیر، شادی بیشتری را به ارمغان بیاریم. با تمام وجود به این تیم افتخار می‌کنم، لایق بهترین‌ها هستید.»

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

یک نظر

  1. بااشتباهات فدراسیون فوتبال ودست اندرکاران تیم ملی ۸۰ملیون هموطن راسربریدن واقعاخجالت دارل تاکی بایددوره بعدجبران میکنیم حرفه‌ای تکراری خجالت هن خوب چیزیه همه ملو راکشتین آقایون فدراسیون مگرشماهاعرق ملی ندارین دست بردارین تورانیان اگراعتقادداشته باشین چه خبره درمملکت ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *