درگذشت پدر علیرضا منصوریان و علت فوت و عکس پدر علیرضا منصوریان

درگذشت پدر علیرضا منصوریان و علت فوت و عکس پدر علیرضا منصوریان

درگذشت پدر علیرضا منصوریان و علت فوت و عکس یدالله منصوریان پدر علیرضا منصوریان را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

درگذشت پدر علیرضا منصوریان

پدر سرمربی سابق استقلال امروز دار فانی را وداع گفت. برخی از کانالهای ورزشی نوشته اند که او بر اثر کرونا فوت کرده است اما خبرگزاری های رسمی کشور اعلام کردند بر اثر سکته قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرده است.

درگذشت پدر علیرضا منصوریان و علت فوت و عکس پدر علیرضا منصوریان

منصوریان از مردم خواهش کرده که در تشییع پدرش شرکت نکنند تا از شیوع بیشتر ویروس کرونا جلوگیری شود.

صبح امروز خبرگزاریهای کشورمان اعلام کردند که پدر سرمربی سابق استقلال فوت کرده است و همین موجب شد که بسیاری از هواداران استقلال به پیج اینستاگرام ایشان رفته و برای او پیام های تسلیت بفرستند.

در این میان چندبار منصوریان به هواداران اعلام کرد که خواهشا به بهشت زهرا نیایند که باعث شیوع بیشتر ویروس کرونا در بین مردم نشود.

همچنین ببینید: بیوگرافی خواهران منصوریان و همسرشان 

مراسم خاکسپاری پدر  منصوریان

این مراسم فردا صبح در بهشت زهرا برگزار می‌شود وی منصوریان از مردم و اقوام خود خواسته به دلیل شیوع ویروس خطرناک کرونا و برای حفظ سلامت خود حضور حداقلی داشته باشند و به قرائت فاتحه اکتفا کنند و از دوستان خواهش می کنم از دور برای پدرم حمد و سوره بخوانند

درگذشت پدر علیرضا منصوریان و علت فوت و عکس پدر علیرضا منصوریان

علت فوت پدر علیرضا منصوریان

پدرم دو روز قبل دچار عارضه قلبی شد و به ناچار ایشان را در بیمارستان بستری کردیم، با کمک پزشکان و با کمک های تنفسی شرایط پدر رو به بهبودی بود و حتی قرار بود امروز مرخص شود اما متاسفانه صبح ایست قلبی کرد.

دوستان بزرگواری کردند و پیکر بی جان پدر را برای آخرین وداع به محل بردند و چرخاندند اما من اصلا راضی به این کار نیستم.

به من محبت دارند اما به خاطر شرایط کرونا از دوستان خواهش می کنم به ما اجازه بدهند فردا صبح بدون مراسم پیکر پدر عزیزم را در بهشت زهرا به خاک بسپاریم، بعد از کرونا حتما در مسجد و با اطلاع رسانی، مراسم ترحیم می گیریم و میزبان مردم خوب و دوستان با محبت مان هستیم.

من دو روز به خاطر ناراحتی قلبی پدر مرحومم در بیمارستان بودم، فاجعه را به چشم دیدم، زنجیره انتقال کرونا هنوز قطع نشده است و تا می شود باید از تجمع پرهیز کنیم.

دست مردم را می بوسم، همین که از راه دور برای پدر مرحومم حمد و سوره بخوانید، محبت کرده اید.

منبع: خبرورزشی.»

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *