(فیلم کامل) درگیری بازیکنان استقلال با هواداران در فرودگاه مهرآباد

(فیلم کامل) درگیری بازیکنان استقلال با هواداران در فرودگاه مهرآباد را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

(فیلم کامل) درگیری بازیکنان استقلال با هواداران در فرودگاه مهرآباد

شب گذشته فینال در جام حذفی مسابقه استقلال و تراکتورسازی برگزار شد که تیم تراکتور با نمایش بازی بسیار خوب موفق شد که با نتیجه 3 بر 2 آبی پوشان پایتخت را شکست دهد و قهرمان جام حذفی شود.

استقلال تهران که در یک سال اخیر نتوانسته نتایج قابل قبولی را کسب کند همیشه با انتقادات هوادارانش مواجه شده است.

(فیلم کامل) درگیری بازیکنان استقلال با هواداران در فرودگاه مهرآباد

شب گذشته بعد از باخت استفلال مقابل تراکتور بازیکنان استقلال از مشهد به فرودگاه مهرآباد تهران امدند که در انجا با هواداران معترض خود رو به رو شدند که شعارهای تندی به آنها سر میدادند.

در این میان برخی از بازیکنان استقلال از جمله روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی و فرزاد مجیدی به هواداران خود حمله کرده و آنها را به باد کتک گرفتند.

فیلم درگیری را در زیر ببینید.

بعد از این اتفاقات حجم انتقادات زیادی ار بازیکنان استقلال صورت گرفت و استقلال علاوه بر اینکه بازی را باخت اخلاق را هم باخته است.

یکی از هوادارانی که از بازیکنان استقلال کتک خورد به خبرنگاران گفت منم میتوانستم آنها را بزنم اما نزدم چون لباس استقلال را بر تن داشتند و لباس استقلال برای ما حرمت دارد.

صحبت های هواداری که از بازیکنان استقلال کتک خورد (فیلم)

 

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *