سیر تا پیاز درگیری باغ نارنجستان قوام شیراز +فیلم کامل

سیر تا پیاز درگیری باغ نارنجستان قوام شیراز +فیلم کامل

درگیری در باغ نارنجستان قوام شیرازو ضرب و شتم یک زن محجبه آمر به معروف توسط مرد و زن جوان بازتاب زیادی در فضای مجازی به همراه داشته است!

در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر کتک زدن و ضرب و شتم یک زن آمر به معروف توسط همسر زن بی حجاب در باغ نارنجستان قوام شیراز، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و فردی که چند روز گذشته یک زن آمر به معروف را مورد ضرب و شتم قرار داده بود روانه زندان شد.

سیر تا پیاز درگیری باغ نارنجستان قوام شیراز +فیلم کامل

سیر تا پیاز درگیری باغ نارنجستان قوام شیراز

ماجرا از این قرار بوده که یک خانم محجبه در باغ نارنجستان قوام شیراز وقتی که یک خانم بی حجاب را مشاهده میکند به او تذکر لسانی میدهد اما با واکنش منفی این خانم مواجه میگردد و درگیری لفظی بین آنها شکل میگیرد و در نهایت به درگیری فیزیکی منجر میشود.

در این میان یک مرد جوان به هواداری خانم بی حجاب می آید و با خانم آمر به معروف درگیر شده و حتی او را مورد ضرب و شتم قرار میدهد.

گفته میشود که مرد ضارب یکی از ماموران نیروی انتظامی بوده که البته در آن زمان مرخصی به سر میبرده است و یا زمان فعالیتش نبوده است.

بازداشت مدیر باغ نارنجستان قوام شیراز

دادستان عمومی و انقلاب شیراز در واکنش به این اتفاق اعلام کرد مدیر باغ نارنجستان قوام به دلیل بی حرمتی به آمر به معروف در این مکان دستگیر شده است  مصطفی بحرینی در این مورد اضافه کرد: به خاطر هتک حرمت به یک خانم محجبه آمر به معروف در باغ نارنجستان قوام شیراز مدیر این مجموعه با دستور مقام قضایی احضار و بازداشت شد.

همچنین ببینید:

فیلم کامل لگد زدن به پهلوی یک زن در شهرک البرز تهران در روز عاشورا

حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با تقدیر از اقدام قانونی آمر به معروف در باغ نارنجستان شیراز، دغدغه و جدیت آمران به معروف در حوزه حجاب و عفاف را مصداق واقعی عمل به تکلیف دینی خواند و تاکید کرد: دادگستری فارس حامی قاطع آمران به معروف است.

ضارب دستگیر شد

لازم به ذکر است که ضاربین نیز دستگیر شده اند وتحویل مراجع قضایی داده شده که در خارج از نوبت پرونده آنها پیگیری شود.

فیلم کتک زدن زن چادری

بعد از مرگ مهسا امینی و اغتشاشاتی که به وجود امد برخی از زنان روسری از سر برداشته و اقدام به هنجار شکنی اجتماعی میکنند که با واکنش پلیس و آمران به معروف همراه میشود.

بدون شک پلیس برای شناسایی و دستگیری ضاربن اقدام خواهد کرد و به زودی این افراد دستگیر میشوند.

بازداشت مردی که زن آمر به معروف را در شیراز کتک زد

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس گفت: فردی که چند روز گذشته یک نفر (زن) از آمرین به معروف را مورد ضرب و شتم قرار داده بود روانه زندان شد.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی تحقیقات خود را آغاز و ضارب را شناسایی و با اقدامات فنی و تخصصی وی را به مقر انتظامی احضار کردند.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس ادامه داد: متهم در بازجویی اولیه ضمن اقرار به جرم خود پس از هماهنگی با مرجع قضایی روانه زندان شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *