ماجرای فیلم درگیری خانواده عروس و داماد در تبریز خیابان استاد معین

ماجرای فیلم درگیری دسته جمعی خانواده عروس و داماد در تبریز

یک درگیری و نزاع دعوای گروهی و دسته جمعی در کوی نیکان خیابان استاد معین تبریز رخ داد که باعث مجروح شدن تعدادی از افراد شد نیروی انتظامی به محل حادثه آمد و عوامل درگیری را بازداشت کرد.

ماجرای فیلم درگیری خانواده عروس و داماد در تبریز خیابان استاد معین

گفته میشود که اختلافات خانوادگی و شخصی علت اصلی درگیری بین این افراد بوده است.

در ویدیویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است افراد با چماق و چوب به جان یکدیگر افتاده و به هم آسیب میزنند.

فیلم درگیری دسته جمعی خانواده عروس و داماد

بر اساس این گزارش در سال گذشته، تعداد ارجاعات نزاع به مراکز پزشکی قانونی سراسر کشور برابر با ۵۸۶ هزار و ۲۸۳ نفر بود. این رقم در مقایسه با سال قبل از آن تغییر چندانی نداشته و تنها دو دهم درصد بیشتر شده است.

امار نزاع در کشور

در این مدت استان‌های تهران با ۹۶ هزار و ۴۹۶، خراسان رضوی با ۵۱ هزار و ۶۳۰ و اصفهان با ۴۱ هزار و ۶۴ نفر بیشترین و استان‌های ایلام با سه هزار و ۴۹۰، بوشهر با سه هزار و ۶۴۱ و خراسان جنوبی با چهار هزار و ۱۶۴ نفر کمترین آمار ارجاعات نزاع را داشته‌اند.

همچنین ببینید:

فیلم کامل و ماجرای درگیری در بیمارستان حاجیه نرگس ماهشهر

ظاهر خون‌آلود تأثیری در صدور نظریه کارشناسی توسط پزشکی قانونی ندارد، آنچه مبنای صدور نظریه کارشناسی در خصوص جراحت‌ها بوده، نوع جراحت و عمق آن است، از این‌رو معاینه دقیق‌تر ضایعات نیازمند تمیز بودن موضع و بررسی دقیق آن توسط کارشناسان پزشکی قانونی است، همچنین باید گفت که دیگر چیزی به نام طول درمان در پزشکی قانونی تعیین نمی‌شود و این نیز یکی دیگر از باورهای نادرست به یادگار مانده از گذشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *