فیلم کامل درگیری در پاساژ آرمیتاژ مشهد بر سر حجاب و سیلی به دختر

فیلم کامل درگیری در پاساژ آرمیتاژ مشهد بر سر حجاب و سیلی به دختر

ویدیو کلیپ جنجالی در فضای مجازی منتشر شده که در توضیحات آن گفته شده مربوط به درگیری در پاساژ آرمیتاژ مشهد می‌باشد مهدی آقاسی زاده مدیر روابط عمومی پاساژ آرمیتاژ مشهد در این باره می‌گوید تعدادی افراد به عنوان مشتری وارد پاساژ مرکز خرید آرمیتا شده که با چند خانم با پوشش نامناسب مواجه می‌شوند و به آنها تذکر داده و در نهایت با پاسخ منفی این خانم مواجه می‌شود و درگیری لفظی بین آنها به وجود می‌آید و در نهایت یکی از آنها به خانم بدحجاب سیلی می‌زند که عوامل انتظامی و نگهبانی پاساژ وارد عمل می‌شوند.

فیلم کامل درگیری در پاساژ آرمیتاژ مشهد

در نهایت درگیری بین آنها صورت می‌گیرد همکاران ما پلیس را در جریان کار قرار داده و نیروی انتظامی به محل می‌آیند او می‌گوید که رفتار خودجوش و خودسر افراد به اصطلاح امر به معروف که موجب درگیری و بی‌نظمی شده است محکوم بوده و مراحل قانونی را برای شکایت از آنها طی خواهد کرد.

فیلم کامل درگیری در پاساژ آرمیتاژ مشهد بر سر حجاب و سیلی به دختر

این ویدیو همچنین در رسانه‌های معاند حسابی بازتاب داشته و سعی کردند که از آب گل آلود ماهی بگیرند.

در ویدیو منتشر شده درگیری عوامل انتظامی و افراد خودسر امر به معروف دیده می‌شوند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

3 نظر

  1. اولا هیچ سیلی زدنی نبوده و اگر بوده چرا فیلمش نیست و فقط قسمتی از فیلم که آمر به معروف داره دفاع میکنه رو پخش کردن دوما چطور خانم ها میتونن بدون مجوز کشف حجاب کنن و روی پای پسرا بشینن و لب بدن و هرزه کاری کنن تو فضای عمومی کافه ولی کسی بهشون تذکر بده باید مجوز داشته باشه؟! حکم خدا نیاز به‌ مجوز داره ولی حرام خدا خیر؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *