فیلم کامل درگیری عضو تیم همراه رئیسی و خبرنگار ایران اینترنشنال

فیلم کامل درگیری عضو تیم همراه رئیسی و خبرنگار ایران اینترنشنال

فیلم کامل درگیری عضو تیم همراه رئیسی و خبرنگار ایران اینترنشنال

درگیری لفظی و جر و بحث عضو هیات جمهوری اسلامی ایران و ابراهیم رئیسی با خبرنگار شبکه ایران اینترنشنال جنجال شده است.

بعد از حضور ابراهیم رئیسی در امریکا برای نشست سازمان ملل همانطور که پیش بینی میشد بسیاری از افراد ضدانقلاب و خبرنگاران رسانه های معاند برای مزاحمت به سراغ انها رفتند که یکی از اعضای تیم همراه ابراهیم رئیسی با خبرنگار شبکه ایران اینترنشنال درگیری لفظی پیدا کرد.

فیلم کامل جر و بحث عضو تیم همراه رئیسی با خبرنگار ایران اینترنشنال

خبرنگار شبکه ایران اینترنشنال از عضو همراه ابراهیم رئیسی سوال پرسید که او از پاسخ دادن امتناع کرد و سپس از این خبرنگار شروع به فیلمبرداری کرد و گفت چرا دستت میلرزد شما تا اخر عمرتان بابت خیانتی که با کشورتان کرده اید باید بلرزید از سوی دیگر خبرنگار اینترشنال از او میخواست که اگر جرات دارد خودش را معرفی کند و درگیری لفظی انها در حالی ادامه یافت که هیچکدام به حرف طرف مقابل گوش نمیدادند و سوالات خود را میپرسیدند.

سیدابراهیم رئیسی برای حضور در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد به همراه یک هیات عالیرتبه سیاسی به آمریکا سفر کرده است

رئیس جمهوری قبل از سفر به نیویورک روز یکشنبه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار، رئیس جمهوری گزارشی از برنامه سفر خود ارائه کرد و رهبر انقلاب هم توصیه‌های لازم را بیان و برای رئیس جمهوری آرزوی موفقیت کردند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *