علت بازداشت و دستگیری خداداد افشاریان مشخص شد

علت بازداشت و دستگیری خداداد افشاریان مشخص شد

علت بازداشت و دستگیری خداداد افشاریان

خداداد افشاریان به علت گرفتن رشوه توسط برخی از تیم های لیگ برتری دستگیر و راهی زندان شده است.

خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پی پرونده فساد در فوتبال مورد تحقیقات پلیس قرار گرفته بود تا اینکه توسط پلیس دستگیر و راهی زندان شد.

او پیش از این حواشی دیگر از جمله حضور فرزندان و حتی دامادش در داوری فوتبال داشت که حسابی خبرساز شده بود.

خداداد افشاریان در 16 خرداد 1403 به اتهام دریافت رشوه و شرکت در فساد فوتبال دستگیر  و راهی زندان شد.

در آبان ماه سال ۱۴۰۲، محمدحسین میثاقی در برنامه زنده فوتبال در مورد حضور خانوادگی خداداد افشاریان در پست داوری کشور صحبت کرد و به داورانی چون پوریا افشاریان (پسر خداداد افشاریان)، روح‌الله شریفی (داماد خداداد افشاریان)، حمیدرضا افشون (برادر زن برادر خداداد افشاریان) و محسن حکیم (همشهری خداداد افشاریان) اشاره کرد.

. ماجرای پرونده فساد در فوتبال با توجه به اتفاقات رخ داده در باشگاه مس رفسنجان در سال‌های 1399 و 1400 با شکایت شرکت ملی صنایع مس آغاز شد اما پیشرفت تحقیقات موجب ورود سه باشگاه صنعتی دیگر به پرونده شده و بر همین اساس انتظار می‌رود به زودی ابعاد تازه‌ای از این پرونده روشن شود.

بر این اساس، بررسی موضوع فساد در فوتبال دیگر محدود به شهر رفسنجان و استان کرمان و محدوده سال 1400 نخواهد بود و عوامل متخلف در برخی دیگر از استان‌های کشور در سال‌های بعد نیز وارد روند تحقیقات خواهند شد

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *