دعوا و درگیری لفظی رضا صادقی و رضا یزدانی در مسابقه آوای جادویی +فیلم

درگیری لفظی و دعوا رضا صادقی با رضا یزدانی در مسابقه اوای جاودیی بر سر آهنگ لعنت که توسط یک شرکت کننده اجرا شد در نوع خود عجیب بود.

دعوا و درگیری لفظی رضا صادقی و رضا یزدانی در مسابقه آوای جادویی +فیلم

ماجرای دعوای رضا صادقی و رضا یزدانی

وقتی یکی از شرکت کننده ها در مسابقه آهنگی را اجرا کرد هیچکدام از خواننده های نظر مثبتی بر روی او نداشتند و رضا صادقی گفت من اینگونه ادبیات در موسیقی را قبول ندارم که یک نفر برای عشق شعر بخواند و بگوید میدانم تو با یکی دیگر ارتباط داری! چرا که عاشق باید روی عشق اش تعصب داشته باشد.

اما رضا یزدانی به نظر رضا صادقی اعتقاد نداشت و گفت الان همه رمان های عاشقانه دارای مثلث عشقی هستند و نباید به این خواننده خورده گرفت و نظرت را نباید به تحمیل کنی که رضا صادقی به شوخی به او گفت به تو چه.

رضا صادقی درباره یک اتفاق دیگر در مسابقه آوای جادویی گفت:

این پسر خوش صدا و با انرژی گیلانی امین جمادی ، همه مارو به وجد اورد با حس خوب و قدرت صداش ..و خوشحالم توی گروه من بود و در برنامه های بعد هنرش و خواهید دید …( البته سورپرایز خواهید شد که بهتره نگم تا ببینید ) ..و بی شک در اینده نزدیک بیشتر از خودش و هنرش خواهید شنید ، البته که گیلان همیشه لبریز بوده از مردمانی شریف و هنرمند 🌹..پ ن : ضمنا هر گویش و لحجه ایی زیبایی خودش و داره و در این برنامه اقای یزدانی که خودشون هم ریشه گیلانی دارن با امین عزیز شوخی داشت و ماجرا کاملا دوستانه بود ، که بازهم برای همون سوتفاهم‌ توضیح دادن .. دور از انصافه این تفرقه افکنی و حاشیه سازی .. یکم مهربون باشیم و‌قتی همه چی اینقدر تلخه ..از ما گذشت با بقیه یه ذره دلی تر باشیم.

یک نظر

  1. مهدیه گیلانی

    مد شده هر کس می یاد توهین میکنه آخرش میگه مادربزرگم مال فلانه😂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *