دنی آلوز کیست و الان کجاست و چه میکند +بیوگرافی

دنی آلوز کیست و الان کجاست و چه میکند +بیوگرافی

دنی آلوز کیست و الان کجاست و چه میکند

دنی آلوز فوتبالیست اهل برزیل که بعد از لیونل مسی با ۴۳ عنوان قهرمانی پرافتخارترین فوتبالیست تاریخ جهان میباشد او زمانی که در لالیگا بازی میکرد به یک خدمتکار کلوب شبانه تجاوز کرد و بعد از شکایت این خدمتکار ، دنی الوز به زندان افتاد و فوتبالش به طور کامل نابود شد.

در ۲۲ فوریه ۲۰۲۴، آلوز به‌علت انجام تجاوز جنسی مجرم شناخته شد. او به چهار سال و نیم زندان و پرداخت ۱۵۰٫۰۰۰ یورو غرامت به قربانی محکوم شد. وکیل آلوز گفت که او علیه این حکم درخواست تجدیدنظر خواهد داد.

دنی آلوز کیست و الان کجاست و چه میکند +بیوگرافی

همسر دنی آلوز نیز از او طلاق گرفت همسرش با ناراحتی از تصمیمی صحبت کرده که گرفتن آن برایش خیلی سخت بود، اما به گفته خودش برای حفظ احترام و تسکین باید آن را انجام می‌داد. به این ترتیب بزرگترین فاجعه‌ای که بعد از اتفاق اخیر برای دنی آلوز پیش‌بینی می‌شد به صورت رسمی به وقوع پیوست تا روز‌های سخت این ستاره در زندان، سخت‌تر شود.

خبرنگار پابلو البوکرکه که برای روزنامه برزیلی اوگلوبو کار می‌کند، پستی منتشر کرد که جنجال زیادی را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخت. این خبرنگار در X (توئیتر سابق) نوشت: «طبق اطلاعاتی که دریافت کردم دنی آلوس در زندان خودکشی کرد.»

این خبر چند روز پس از آن منتشر شد که دادگاه اسپانیا آلوس را به دلیل تجاوز به یک زن در کلوپ شبانه بارسلونا به چهار سال و نیم زندان و پرداخت ۱۵۰ هزار یورو جریمه محکوم کرد.

خبرنگار برزیلی جزئیات دیگری در مورد خودکشی آلوس در زندان اسپانیا منتشر نکرد در حالی که هیچ نهاد یا سازمان رسمی این خبر را تایید یا تکذیب نکردند. خبر خودکشی آلوس توسط خانواده او به خصوص همسر سابقش تایید نشد، و جوآنا سانز هنگام انتشار این خبر عکسی از خودش در باشگاه منتشر کرد. وب‌سایت شبکه پرتغالی تی‌وی‌پرایم تایید کرد که خبر خودکشی دنی آلوس شایعه است و چیزی به جز اخبار جعلی منتشر شده توسط یک خبرنگار دروغگو نیست. بنابراین خبر مرگ دنیل آلوس صحت ندارد.

دنی آلوز کیست و الان کجاست و چه میکند +بیوگرافی

برنامه فیستا پیش از این، از حال بد روحی آلوس در دادگاه پرده برداشت. همچنین عنوان شد که آلوس در زندان تحت پروتکل پیشگیری از خودکشی قرار دارد. مشخص نیست که آیا پروتکل همچنان دنبال می‌شود یا خیر. پروتکل پیشگیری از خودکشی در زندان شامل ارزیابی خطر خودکشی، نظارت مستمر بر زندانی، کنترل دسترسی به اشیاء خطرناک، محدودیت حرکت، درمان فردی و گروهی، فعالیت‌های سرگرم‌کننده است.

عصبانیت برادر دنی آلوز

برادر دنی آلوز شایعاتی پیرامون خودکشی این بازیکن فوتبال در زندان را شوخی در نظر گرفت و آن را تکذیب کرد.

دنی آلوز کیست و الان کجاست و چه میکند +بیوگرافی

آکاز فلگر، مشاور مطبوعاتی این فوتبالیست، تایید کرد که آن‌ها در حال بررسی اقدام قانونی علیه پائولو آلبوکرکی، خبرنگار مستقر در ریودوژانیرو، به دلیل انتشار این خبر هستند.

آلبوکرکی، که خود را در برنامه ایکس، عاشق فوتبال توصیف می‌کند، شب گذشته نوشت: “اطلاعاتی که من دریافت می‌کنم این است که دنی آلوز خودکشی کرده است.”

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *