دن بیلزریان کیست؟ بیوگرافی دن بیلزریان بازیگر آمریکایی و همسرش +ازدواج

بیوگرافی دن بیلزریان بازیگر آمریکایی و همسرش + داستان زندگی و تصاویر او را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی دن بیلزریان

او یکی از هنرپیشه های معروف امریکایی بود که بیشتر شهرتش فخر فروشی از زندگی مجللش است او در اینستاگرامش با انتشار تصاویر فعالیت های روزمره لاکچری توانسته مورد توجه بسیاری از کاربران جهان قرار بگیرد.

بیوگرافی دن بیلزریان بازیگر آمریکایی و همسرش + داستان زندگی و ازدواج

او در 7 دسامبر 1980 در شهر تامپا امریکا متولد شده است و پدرش ارمنی بوده و از ثروتمندان جهان به شمار می آید که سرمایه بسیار زیادی را د اختیار فرزندنش دن بیلزریان قرار داده است.

تحصیلات

دن بیلزریان در رشته تجارت و جرم شناسی تحصیل کرده است و موفق شده که مدرک بین المللیاینن رشته را از دانشگاه فلوریدا اخذ نمایید ولی به دلیل علاقه به بازیگری وارد دنیا هنریشگی شد و البته بیشتر به دلیل پول زیادی که دارد موفق شد چند کارگردان را راضی کند که از او برای فیلم های خود استفاده نماید.

شروع بازیگری دن بیلزریان

در سال 2012 موفق شد وارد دنیای هنرپشگی شود و در فیلم سینمایی ” المپیوس سقوط کرده‌است” بازی کند فیلمی که توسط آنتونی فوکوآ کارگردانی شد و بازیگران شناخته شده ای همچون جرارد باتلر ، آرون اکهارت و مورگان فریمن در آن بازی میکردند.

دن بیلزریان کیست؟ بیوگرافی دن بیلزریان بازیگر آمریکایی و همسرش و ازدواج

دن بیلزریان همچنین در فیلم های تنها بازمانده و زن دیگر و ایکوالایزر در سال ۲۰۱۴ و فرار گربه در سال ۲۰۱۵ و استخراج در سال ۲۰۱۶ بازی کرده است.

ازدواج دن بیلزریان

او در سال 2020 با انتشار خبری در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد که ازدواج کرده است خبری که بازتاب گسترده ای را در رسانه های دنیا به همراه داشت.

سبک زندگی منحصر به فرد دن بیلزریان

دن برای تفریح و کار خود، همواره میان لس آنجلس و لاس وگاس در معاشرت اسـت و برای این معاشرت از جت شخصی اش استفاده میکند. منبع درآمد اصلی او بازی پوکر اسـت، اما بـه فعالیت هاي جانبی نیز مشغول اسـت. او طوری زندگی میکند کـه گویی هیچ محدودیت اخلاقی، مالی و حتی قانونی برای خود قائل نیست.

بیوگرافی دن بیلزریان بازیگر آمریکایی و همسرش + داستان زندگی و تصاویر

او در هنگام سوار شدن بـه جت شخصی اش از خود سلفی می‌گیرد ودر فضای مجازی بـه اشتراک میگذارد. دن، اغلب لباس شبه نظامی بـه تن دارد و با کپشن هاي طعنه آمیز خود بـه هوادارانش فخر فروشی میکند.

بیش از ۲۵ میلیون فالوور اینستاگرامی دارد و بـه این موضوع بسیار افتخار می‌کند. این سبک زندگی خاص همواره با حواشی همراه بوده اسـت.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *