دوجین در امپراطور بادها پسر کیست سرنوشت و چهره واقعی

دوجین در امپراطور بادها پسر کیست

شاهزاده دوجین، آخرین ولیعهد رسمی کشور بویو، پسر یونگ پو، برادرزاده امپراطور تسو و نوه‌ی امپراطور گوموا بوده است.

به گزارش دلگرم پارک گان هیونگ بازیگر نقش دوجین در سریال امپراطور بادها است. او بازیگر مشهور و  کره ای بوده که بعد از پخش سریال امپراطور بادها در ایران مورد توجه قرار گرفت دوبله نقش دوجین در امپراطور بادها را افشین زی‌نوریبر عهده دارد.

ابتدایی حکومت تسو، شاهزاده یونگ پو خدمات زیادی برایشان انجام داد، اما در دو سال پیش از میلاد، با یاری امپراطوری هان شورش بزرگی در قصر برضد تسو انجام داد. در این شورش فرمانده نارو جانفشانی‌های زیادی نمود و در پایان در یک جنگ رو در رو به واسطه یونگ پو به قتل رسید. پس از این اتفاق تسو، شاهزاده یونگ پو همسر یونگ پو و ندیمه‌های ایشان را اعدام نمود. تسو، به خاطر اینکه فرزندی نداشت، دوجین را به قتل نرسانید و وی را به تاکراک داد تا دوجین را بزرگ نماید. دوجین زیر نظر عموی خود تاکراک در گروه اشباع سیاه، به یک شخص قدرتمند و جنگجو مبدل گردید و در بیشتر جنگ‌های حاضر بود.

دوجین در امپراطور بادها پسر کیست سرنوشت و چهره واقعی

سرنوشت

در مجموعه امپراطور بادها دوجین یک جنگجوی جوان و جاه طلب می‌باشد. دوجین با مشکل‌ها و مخالفت‌های بسیار روبرو می‌باشد، ولی ایشان همواره در سعی برای به دست آوردن افتخارات تلاش می‌کند. وی به شدت به امپراطور خود وفادار می‌باشد و برای حفاظت از مردم و میهنش از هیچ چیز دریغ نمی‌کند.

پیشرفت مجموعه نقش دوجین رشد بسیار خوبی را تجارب می‌کند، به خاطر اینکه وی درس‌های با ارزشی درباره رهبری، فداکاری و معنی واقعی قدرت می‌آموزد. دوجین در واقع روبرو شدن با دشواری‌ها و شکست‌های بسیار، هیچ وقت در تعهدش برای خدمت رسانی به امپراطور و حفظ ارزش‌های شرافت و وظایف تزلزل نمی‌یابد.

عزم تزلزل ناپذیر، شجاعت و حس عدالت دوجین، وی را به نیروی قدرتمند در میدان جنگ مبدل می‌کند و سبب احترام و تحسین وی نیز از طرف متحدان و همین که از طرف دشمن ها می‌شود.

همچنین ببینید:

سفر ایشان یکی از اکتشافات، انعطاف پذیری و در پایان پیروزی می‌باشد، به خاطر اینکه وی برای مبدل شدن به یک چهره افسانه‌ای در سری امپراتور باد ها برمی‌خیزد.

اندکی پیش از تصرف بویو به واسطه داموسین، شاهزاده دوجین به عنوان ولیعهد رسمی این کشور منصوب گردید، ولی زمان ولیعهدی وی خیلی اندک بوده و دوجین پس از این اتفاق در حالی که ۳۵ سال سن داشته خود را به قتل رسانید.

سریال امپراطور بادها

مجموعه امپراطور بادها که این ایام از شبکه تماشا روی آنتن می‌رود در نخستین مرتبه در دهه ۸۰ از تلویزیون ایران پخش شد و از آن استقبال بسیار خوبی شد.

سوال بسیاری از مخاطبین قدیم و تازه این مجموعه، سرزمین بادها ویا امپراطور بادها یک سریال تلویزیونی در ژانر تاریخی ساخت سال ۲۰۰۸ می‌باشد، که از شبکه کی بی اس کره جنوبی روی آنتن می‌رود.

داستان این سریال مدت‌ها بعد از داستان‌های مجموعه افسانه جومونگ و در مورد سومین پادشاه گوگوریو، موهیول می‌باشد.

دوجین در امپراطور بادها پسر کیست سرنوشت و چهره واقعی

امپراطوري بادها شرح حال پسر يوري

امپراطور بادها زندگینامه پسر یوری نوه جومونگ بوده سعی دارد سرنوشت نوه جومونگ شاهزاده موهيول را به تصویر بکشد این سریال بهتر از افسانه جومونگ تولید شده است و از دوربین ها و امکانات بهتری استفاده شده است.

جالب است بدانيد مردم خود كشور يوري، اعتقاد دارن وي با شمشير شكسته به پادشاهي رسيده و لياقت حكومت بر گوگوريوي بزرگ را ندارد و همين خود از بزرگ ترين مشكلات و البته جذابيت هاي داستان مي باشد. البته ديگر از هان و سواره نظام آهنينش خبري نيست و حال دشمن بزرگ گوگوريو و نوادگان جومونگ كشور بويو است كه با اقتدار شاه تسو قدرتمند شده و ارتش سري براي نابودي شاهان و حكومت ها تدبير ديده است.

بازیگر نقش دوجین در سریال امپراطور بادها کیست

دلگرم نوشت: پارک گان هیونگ بازیگر نقش دوجین در سریال امپراطور بادها است. او یکی از بازیگران مشهور و پرطرفدار کره جنوبی است که پس از پخش سریال امپراطور بادها در ایران، طرفداران بسیاری در کشورمان پیدا کرد. در دوبله این سریال افشین زی‌نوری صداپیشه نقش شاهزاده دوجین است.

دوجین در امپراطور بادها پسر کیست سرنوشت و چهره واقعی

شاهزاده دوجین، آخرین ولیعهد رسمی کشور بویو، پسر یونگ پو، برادرزاده امپراطور تسو و نوه‌ی امپراطور گوموا بود.

در سریال امپراتور باد‌ها دوجین یک جنگجوی جوان و جاه‌طلب است. دوجین با چالش‌ها و مخالفان متعددی مواجه است، اما او همیشه در تلاش برای کسب افتخار ثابت قدم است. او به‌شدت به امپراتور خود وفادار است و برای محافظت از مردم و میهن خود از هیچ‌چیز کوتاه نمی‌آید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *