دکتر انوشه | بیوگرافی و اینستاگرام دکتر محمود انوشه روانشناس و همسرش +سخنرانی

بیوگرافی دکتر محمود انوشه و همسرش کیست و فرزندان +عکس

دکتر انوشه کیست؟ +بیوگرافی

بیوگرافی استاد دکتر محمود انوشه (روانشناس) و همسر و فرزندانش همراه تصاویر و عکس + فیلم های سخنرانی او را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی دکتر محمود انوشه و همسرش کیست و فرزندان +عکس

یکی از اساتید مم علمی کشورمان که در زمینه روانشناسی تخصص دارد و او را به عنوان پدر روانشناسی ایران می شناسند

بیوگرافی دکتر سید محمود انوشه

محمود انوشه متولد شهر امیدیه و در یک خانواده همراه با یازده خواهر و برادر بزرگ شده است ، مادرش خانه دار بود و تحصیل نکرده بود اما پدرش مدرک کاردانی مترجمی انگلیسی داشت و در شرکت نفت امیدیه استخدام شده بود .

پدر و مادر محمود انوشه هر دو سید بوده اند به همین دلیل دکتر انوشه سید طباطبایی می باشد .

گفته می‌شود برادر شهید می‌باشد و تعدادی از اعضای خانواده اش در جریان دفاع مقدس شهید شده اند .

دارای دکترای روانشناسی بوده که مدرک تحصیلی خود را از کشور لبنان دریافت کرده است به دلیل اندیشه ها و نگرش های تخصصی که درباره روانشناسی دارد در بین جوانان به محبوبیت بسیار زیادی دست یافته است و سخنرانی‌های او در فضای مجازی از پرطرفدارترین فایل های ویدیویی بوده که بیشترین دانلود را داشته است

بیوگرافی دکتر محمود انوشه و آدرس مطب دکتر انوشه روانشناس + اینستاگرام

بیوگرافی دکتر محمود انوشه

او مدتی به عنوان مشاور وزیر فرانسه فعالیت داشته است و متخصص تیپولوژیک به شمار می‌آید

ویژگی های سخنرانی هایش

قدرت گفتار او زبانزد خاص و عام بوده که در سراسر دنیا طرفداران فراوانی را به دست آورده است

او در هنگام صحبت کردن چگونه حرکات بدن خود را با گفتارش هماهنگ می کند که همه شرکت کننده هایی که در حال گوش دادن به حرفهای او هستند تحت تاثیر صحبت هایش قرار می گیرند

عکس و اینستاگرام دکتر انوشه روانشناس

دکتر محمود انوشه

علاقه‌مندان به دکتر انوشه به گونه‌ای طرفدار سخنرانی‌های او هستند که در کلاسهای دانشگاه هیچگاه دوست ندارند کلاس درس با او به پایان برسد در کلاس‌های او انبوهی از دانشجویان حضور دارند

همچنین ببینید:

از ویژگی‌های بارز آقای دکتر محمود انوشه اخلاقیات و نحوه گفتار او می باشد که صحبت های از اثر بخشی فراوانی بر روی مخاطبان خود دارد

مجلس سخنرانی وی هیچگاه خشک و بی روح نیست او در هنگام سخنرانی هایش با طنازی قادر خواهد بود فضای خسته حاکم بر مخاطبانش را از بین ببرد.

دیدگاه‌های مثبت به روابط دختر و پسر

مخالف از جمله گفت و گو هایی بوده که در سخنرانی هایش مطرح کرده است و به همین دلیل مورد پسند جوانان نیز قرار گرفته

آدرس پیج اینستاگرام و مطب دکتر انوشه

در اینستاگرام پیج های زیادی با نام ایشان وجود دارد که معلوم نیست کدام یک پیج اصلی او میباشد.

همچنین آدرس مطب وی در فضای مجازی یافت نشد.

 

دکتر انوشه | بیوگرافی و اینستاگرام دکتر محمود انوشه روانشناس و همسرش +سخنرانی

همسر و فرزندان دکتر محمود انوشه

درباره زندگی شخصی و همسر و فرزندان و اطلاعات چندانی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی وجود ندارد

همچنین ببینید:

دکتر انوشه در برنامه طبیب که از شبکه سه سیما پخش می شود گفت: در کشوری که ۲۱۹ هزار شهید دادیم، ۳۰۰۰ صندلی مدیریتی داریم؛ یعنی به‌ازای هر صندلی ۷۳ شهید دادیم؛ برای هر یک صندلی یک کربلا را پشت سر گذاشتیم. اما چه کردیم؟

دکتر انوشه: در کشوری که ۲۱۹ هزار شهید دادیم، ۳۰۰۰ صندلی مدیریتی داریم؛ یعنی به‌ازای هر صندلی ۷۳ شهید دادیم؛ برای هر یک صندلی یک کربلا را پشت سر گذاشتیم. اما چه کردیم؟

بیوگرافی دکتر محمود انوشه و همسرش کیست و فرزندان +عکس

سوابق دکتر انوشه

دکتر انوشه روانشناس و تیپولوژی ،نوسنده چندین کتاب و استاد دانشگاه می با‌شد ، وی دوره ای مشاور یکی از وزیران کشور فرانسه بوده است ، کتاب های دکتر انوشه به زبان های مختلف ترجمه شده است و در سایت آمازون می توان تعدادی از آن ها را خریداری کرد .

حضور در برنامه دورهمی

صحبت های دکتر انوشه در برنامه دورهمی

مهران مدیری در ابتدای گفتگویش به علاقه زیادی که به دکتر انوشه و سخنانش دارد اشاره کرد و در ابتدای کلام از انرژی خاص دکتر انوشه گفت و درباره کرونا و شرایط سخت این روزها صحبت کرد.

دکتر انوشه درباری کرونا گفت:متاسفانه شرایطی پیش آمده است که شرط زنده بودنمان کنار هم نبودن است و اینکه باید زندگی را زندگی کرد و ما بیش از آنکه از ویروس ها بمیریم از اخبارها میمیریم و ما بدهکاریم به بچه هایی که ذهنشان را آشفته کرده ایم و به خیلی چیزا و افراد بدهکاریم و از بس ترس کرونا را داریم و در پی مقابله با مرگ بوده ایم زندگی را فراموش کرده ایم.

ده ها ویروس، بیرون و درون خانواده خطرناک تر از کرونا داریم که دارد خانواده را از پای در می آورد مثل سرزنش، نصیحت مدام، متهم کردن، منت گذاشتن، گلایه کردن و… این موضوع دارد مردم را میکشد و خیلی بدتر از کرونا است و ویروس های بیرونی دیگری هم وجود دارد که فرد را میکشد.

دکتر انوشه کیست؟ | بیوگرافی و اینستاگرام دکتر محمود انوشه روانشناس و همسرش +سخنرانی

زندگی از نگاه دکتر انوشه و شادترین و غمگین ترین روز آن

دکتر انوشه درباره زندگی گفت:زندگی از نگاه من چند وجه دارد و گاهی گمان میکنم که زندگی شبیه یک آپارتمان است که سقف خانه من کف خانه دیگری است و به همین منوال ادامه دارد.

این روانشناس کشورمان ادامه داد:گاهی احساس میکنم زندگی شبیه قهوه سیاه، تلخ و داغ است و می پذیرم سیاهی را با سپیدی صداقت، تلخی اش را با شیرینی صمیمیت و داغی اش را با صبر تحمل کنم و این سه اصل را در پیاله زندگی وارد کردم و 5 سمبل برای زندگی داردم سجاده، سنتور، بادکنک، نی و قطره باران و درباره هر کدام توضیح داد.

دکتر انوشه درباره شاد بودن گفت:آدم برای شاد بودن باید عاشق باشد و یکی از مقامات عشق را در وجودش زنده نگه دارد و برای من شادترین و غمگین ترین روز سال 13 به در است و از این نظر شاد است که مردم بی در و پنجره در کنار هم شاد هستند و غروب سیزده به در برای من غمگین ترین روز سال است و گاهی تا یکی دو ساعت در این ساعات گریه کرده ام.

دکتر انوشه | بیوگرافی و اینستاگرام دکتر محمود انوشه روانشناس و همسرش +سخنرانی

نظر دکتر انوشه درباره عشق

دکتر انوشه درباره نگاهش به عشق و ازدواج گفت:اگر بخواهم بارزترین جمله را در شان عشق بیان کنم باید از حضرت مولانا بگویم و معتقدم که نهایت معنای عشق در این جمله است که فرد آنچه داشته داده است و باز هم باید هرچه دارد برای اثبات عشق بدهد.

این مهمان برنامه دورهمی ادامه داد:من معتقدم که عشق چند لایه دارد و در سطح انسانی و بین آدم ها شبیه نماز است و وقتی تکبیر را میگوییم و خدا را اراده میکنیم اگر سرمان به این طرف و آن طرف برود نمازمان باطل است و عشق هم همین است و من معتقدم وقتی کسی را اراده کردم و به او عشق ورزیدم دیگه اجازه ندارم دل و سرم به این طرف و آن طرف برود و باید وفادار بمانم.

بیوگرافی دکتر محمود انوشه و همسرش کیست و فرزندان +عکس

تاثیر دعا در زندگی دکتر انوشه

مهران مدیری در بخشی از گفتگو از مهمان برنامه درباره کاری که در زمان بد بودن حالش انجام میدهد پرسید که گفت:خیلی دعا میکنم و وقتی حالم خیلی بد است حتما گوشه ای را پیدا میکنم و با خدا حرف میزنم.

دکتر انوشه ادامه داد:من سالهاست که شب ها بعد از نماز مغرب و عشا یک ستاره را به طور تصادفی انتخاب میکنم و همه درد و دل های روزم را با او میگویم و برای همه انسانها دعا میکنم و در طول روز بی صبرانه منتظر شب هستم که این ارتباط را با این ستاره ها برقرار کنم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

11 نظر

 1. لطفا بیوگرافی دکتر انوشه رو بزارین، شنیدم سه باز جدا شده از زنش،
  ممنون میشم

 2. سلام
  اینکه ایشان در حوزه روانشناسی تخصص دارند و رزومه خیلی خوبی دارن خیلی انسان فرهیخته و شایسته ای هستند . ولی اینکه ایشان را پدر علم روانشناسی در ایران بدانیم را می باید به اهالی این تخصص و اشخاص نخبه در این رشته بسپاریم. اینگونه نظر شخصی را اعمال کردن نوعی تبلیغ خواهد بود که شایسته و بایسته نیست که بخواهیم سخنوری را به اندیشمندان این حوزه نسپاریم…مثل این می ماند که بنظر بنده دکتر هولاکوئی پدر پدر بزرگ علم روانشناسی خواهد بود!!

 3. اقاي أنوشه دكتر نيست متاسفانه مردم تحقيق نميكنيد
  اصلا مدرك روانشناسي و شماره نظام روانشناسي ندارد
  واقعا چرا كسي رسيدگي نميكند

  • کسانی که دکتری دارن و نمره بیست هم میگیرن، معمولا سوادشون در حد همون پنجاه تا کتاب و ده تا استاد محدود میشه ولی کسانیکه در رشته ای نابغه میشن، دکترا ندارن. مثلا صدها دکتر هنر داریم که تو دانشگاهها تدریس میکنن و مدرک عالی هم دارن ولی هیچکی استاد فرشچیان نمیشه، هیچکی استاد امیرخانی نمیشه. که تحصیلان دانشگاهی نداشتن ولی بهترین اساتید رو خودشون انتخاب کردن.
   دکتر شریعتی نابغه جامعه شناسی هست در صورتیکه دکترای تاریخ داره با نمره ناپلئونی ولی در فرانسه بیشتر دنبال آموختن جامعه شناسی بوده و در کویرش میگه در اون پنجسال در تمام کلاسها و سخنرانیهای استاد گورویچ شرکت کردم.
   ویا اگه بیوگرافی انشتین رو بخونید نمیفهمید تو کدوم دانشگاه درس خونده و معدلش چند بوده
   شاید استاد انوشه هم اینجوری رشد کردن.

  • اسکل ایشون روانشناسه نه روانپزشک تو هنوز اون قدر شعور و سواد نداری که فرق روانشناس و روانپزشک را بدونی و بدانی که شماره نظام پزشکی مال روانپزشکه نه برای روانشناس

 4. مطمئنید شما که دکتر نیست ؟ پس چطور هی دکتر دکتر می گن به ایشون ؟

 5. اینکه خیلی از مردم دوستش دارن و بهش گوش میکنن شکی نیست اما کسانی که دنبال مطب و شماره تلفنش میگردن، در جریان باشن که ایشون مجوز نظام روانشناسی ندارن و کافیه تو اینترنت سرچ کنند، اعضای نظام روانشناسی رو اونجا میبینن که این بظاهر روانشناس ها خیلیهاش تخصص روانشناسی ندارن اما دوستانی که ازش تاثیر میپذیرن و دوستش دارن، اشکالی نداره و خوبم هست، چون هدف روانشناسی تو زمینه مشاوره و درمان نهایتا تغییر رفتار هست دیگه، و اگر این دوستان تغییرات مثبتی رو تجربه میکنن پس معنیش اینه راه درستی میرن البته ترجیح من به عنوان یه دکترای روانشناسی تو این زمینه ها دکتر هلاکویی هستند که حرفاشون مبنای علمی خوبی دارند

 6. هولاکویی خیلی سرتره. انوشه هم خوبه

 7. گلم نظام روانشناسی هم مثل نظام پزشکی یا نظام مهندسی وجود داره و شماره هم دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *