دکتر علیرضا حقیقی بر اثر کرونا درگذشت +عکس

دکتر علیرضا حقیقی بر اثر کرونا درگذشت +عکس و جزئیات را در این صفحه ببینید.

دکتر علیرضا حقیقی بر اثر کرونا درگذشت

دکتر علیرضا حقیقی ،فوق تخصص کودکان بیمارستان راضیه فیروز کرمان از چند روز قبل به دلیل ابتلا به کرونا در آی سی یو همین بیمارستان بستری بود.

دکتر علیرضا حقیقی بر اثر کرونا درگذشت +عکس

دکتر علیرضا حقیقی صبح روز سه شنبه،نهم دی ماه بر اثر کرونا در بخش آی سی یو همین بیمارستان چشم از جهان فرو بست.

شهادت سیف الله قاسم زاده / اولین شهید مدافع سلامت ماکو

“سیف الله قاسم زاده”، کارمند شبکه بهداشت و درمان ماکو که در مرکز منتخب تشخیص بیماری کووید ۱۹ بازرگان خدمت می‌کرد، در مسیر خدمت به سلامت جامعه و درمان بیماران کرونا ، نخستین شهید مدافع سلامت این شهرستان شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو روز چهارشنبه اظهار داشت: این کارمند شبکه بهداشت و درمانی، پس از چند ماه تحمل درد و رنج ناشی از بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان فجر ماکو دارفانی را وداع گفت.

شهادت سیف الله قاسم زاده

رحیم صمدی با بیان اینکه شهادت این همکار خستگی‌ناپذیر برای ما بسیار سخت و جانکاه است، افزود: یاد و خاطره تلاش‌های صادقانه و شبانه روزی او که در راه حفظ جان همشهریانش تا آخرین لحظه جان نثاری کرد، همواره جاودانه خواهد ماند.

رعنا قربانی، سرپرست فرمانداری ماکو نیز در پیامی، شهادت این مدافع سلامت را تسلیت گفت و برای او علو درجات واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از خداوند متعال مسالت کرد.

ماکو با بیش از ۱۰۰هزار نفر جمعیت در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده است.

مرگ تلخ عذرا ابراهیمی پرستار فداکار در بیمارستان کرمانشاه

عذرا ابراهیمی، کمک پرستار بخش کرونا بیمارستان طالقانی، بعد از تحمل یک هفته بیماری روز گذشته در آی.سی.یو بیمارستان آیت‌‌الله طالقاتی بر اثر کرونا در گذشت.

عذرا ابراهیمی

به گزارش رکنا، عذرا ابراهیمی، کمک پرستار بخش کرونا بیمارستان طالقانی، بعد از تحمل یک هفته بیماری عصر امروز روز گذشته در آی.سی.یو بیمارستان آیت‌‌الله طالقاتی بر اثر کرونا در گذشت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *