دگر جنسگرا چیست و یعنی چه؟ فرق دگرجنسگرایی با همجنسگرایی چیست

دگرجنسگرا یا دگرجنس‌گرایی چیست و یعنی چه؟ فرق دگرجنسگرایی با همجنسگرایی چیست؟ اصطلاحاتی که شاید به گوش شما نیز خورده اما نمیدانید چه مفهومی دارد.

دگر جنسگرا چیست و یعنی چه؟ فرق دگرجنسگرایی با همجنسگرایی چیست

همجنسگرایی یکی از انحرافات جنسی بوده که در دین اسلام و سایر ادیان دیگر حرام اعلام شده است و یعنی دو رابطه جنسی بین دو مرد و یا دو زن که متاسفانه در کشورهایی اروپایی به رسمیت شناخته میشود و حتی قانون ازدواج همجنسگرایان به تصویب رسیده است.

پرچم و نماد همجنسگرایان به صورت 6 رنگ میباشد.

دگرجنسگرایی چیست

دگرجنسگرا یعنی رابطه بین مرد و زن که اسلام و سایر ادیان تاکید دارند باید ازدواج مرد و زن صورت بگیرد.

دگرجنسگرایی که در بین همه انسان مرسوم بوده و زن و مرد با هم ازدواج میکنند و در همه فرهنگ ها نیز به رسمیت شناخته میشود و کار پسندیده ای نیز است.

اکنون به‌طور قطعی هیچ عامل تعیین‌کننده و منحصربه‌فردی که در تعیین گرایش‌های جنسی نقش داشته‌باشد، شناخته نشده‌است. مطالعات گوناگونی که در این زمینه انجام شده‌اند به عوامل متفاوت و گاه متناقض بایکدیگر، اشاره می‌کنند؛ اما دانشمندان فرض می‌کنند که ترکیبی از عوامل ژنتیکی، هورمونی و اجتماعی در تعیین گرایش جنسی افراد نقش دارد.

در دهه های گذشته همجنس گرایی در بسیاری از  کشورها غیر قانونی بوده و مجازات به همراه داشت اما با گذشت زمان برخی از کشورهای غربی حقوق و قوانین را برای این افراد در جامعه وضع نمودند و آن را به رسمیت شناختندهمجنس گرایی در قانون ایران با توجه به نگرش اسلامی در این زمینه و نگارش قوانین بر اساس شرع به هیچ عنوان همجنس گرایی را مشروع ندانسته و برای متخلفان این امر مجازات در نظر گرفته است.همجنس گرایی در قانون ایران جرم است. و مجازت سختی به همراه دارد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *