فیلم کامل دیدار رونالدو و فاطمه حمامی دختر معلول نقاش

فیلم کامل دیدار رونالدو و فاطمه حمامی دختر معلول نقاش

فیلم کامل دیدار رونالدو و فاطمه حمامی دختر معلول نقاش

فاطمه حمامی دختر معلول ایرانی با کریستیانو رونالدو ملاقات کرد این دختر معلول هنرمند که از علاقمندان به کریستیانو رونالدو است در هتل اسپیناس تهران به ملاقات این فوتبالیست رفت و تابلوی نقاشی را به او هدیه داد.

فاطمه حمامی سالها برای دیدار با رونالدو لحظه شماره کرده است او با نقاشی که از این فوتبالیست کشید مورد توجه تیم رئال مادرید قرار گرفت و نقاشی او در اینستاگرام این باشگاه به اشتراک گذاشته شد و رونالدو نیز در اینستاگرامش اعلام کرد که اگر به ایران بیاید با او دیدار خواهد کرد که مسئولان باشگاه پرسپولیس شرایط دیدار این دو را فراهم کردند.

فیلم کامل دیدار رونالدو و فاطمه حمامی

فاطمه حمامی دختر هنرمند بوده که با پایش نقاشی میکشد که همه را انگشت به دهان کرده است او بسیاری از چهره های معروف را کشیده است از علی دایی گرفته تا مهران مدیری و سایر خواننده ها و ورزشکاران ایرانی و خارجی که با او دیدار داشته اند.

حالا کریستیانو رونالدو محبوب ترین شخصیت نزد فاطمه حمامی با او دیدار داشته است که بازتاب زیادی در رسانه های ایران و جهان را به همراه داشت.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *