دانلود کامل دیس بک هیچکس به فدایی توسط هوش مصنوعی

دانلود کامل دیس بک هیچکس به فدایی توسط هوش مصنوعی

سروش هیچکس یکی از رپرهای مطرح کشورمان با اشکان فدایی از رفقای قدیمی هستند که بعد از مدتی همکاری با یکدیگر به مشکل خوردند و اشکان فدایی بارها علیه سروش هیچ اهنگ خوانده است و به اصطلاح او را دیس کرده است این در حالیست که هیچکس هیچگاه پاسخ او را نداده است.

دانلود کامل دیس بک هیچکس به فدایی توسط هوش مصنوعی

حالا هواداران هیچکس با استفاده از هوش مصنوعی پاسخ اشکان فدایی را با صدای هیچکس داده اند که در نوع خود بسیار جالب و عجیب به نظر میرسد.

دیس بک هیچکس به فدایی توسط هوش مصنوعی

دانلود کامل

هوش مصنوعی کم کم به جاهای خطرناکی نزدیک میشود که حتی یک خواننده بدون اینکه روحش هم خبر داشته باشد آهنگی با صدایش تولید میشود.

خواننده های زیادی علیه سروش هیچکس دیس داده اند از امیر تتلو گرفته تا ساسی مانکن که دورانی در کنار هیچکس نان میخوردند.

دانلود کامل دیس بک هیچکس به فدایی توسط هوش مصنوعی

هوش مصنوعی چیست

هوش مصنوعی یعنی تلاش برای شبیه سازی فرآیندهای هوش انسانی در پردازنده یا همان مغز ماشین‌ها. این علم در صدد آن است که اولاً دریابد که انسان چطور با مغز خود فکر می‌کند، سپس تلاش کند تا این پروسه را در مغز ربات‌ها یا ماشین‌ها پیاده سازی کند. یکی از انواع هوش مصنوعی که این روزها بسیار پر طرفدار است chatgpt می باشد.

مکانسیم عمل انواع هوش مصنوعی بر آنالیز داده و سپس مدل سازی بر اساس آنها استوار است. هر هوش مصنوعی یک سری از داده ها را پردازش می کند. مثلا هوش مصنوعی که وظیف تبدیل صوت به متن را دارد آنالیز زبان را انجام می دهد. هوش مصنوعی که برای تشخیص چهره استفاده می شود وظیفه آنالیز رنگ، شکل و فرم اجزای مختلف صورت را بر عهده دارد.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *