رضا اشرفی پدر رومینا اشرفی کیست؟

رضا اشرفی پدر رومینا اشرفی کیست؟ ماجرای قتل رومینا اشرفی توسط پدرش را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

رضا اشرفی پدر رومینا اشرفی کیست؟

خبر سر بریدن رومینا دختر ۱۴ ساله اهل تالش توسط پدرش این روزها به تیتر اول رسانه های ایران و حتی جهان تبدیل شده است

دختری که به دلیل فرار با پسر مورد علاقه‌اش توسط پدرش به قتل میرسد.

پدر رومینا اشرفی کیست؟ عکس از پدر رومینا اشرفی رضا اشرفی

رضا اشرفی پدر این دختر 42 سال سن داشته و به دلیل نافرمانی دخترش بارها او را تهدید به مرگ کرده است و به گفته مادر رومینا او را بارها تشویق کرده که خودکشی کند و به زندگی خود پایان دهد

پدر رومینا به عنوان یک پدر خشن و بی رحم در بین افکار عمومی ماندگار خواهد شد و این جنایتش در تاریخ نوشته میشود.

انتقادات و واکنش ها نسبت به این اقدام هولناک آنقدر زیاد بود که حتی رئیس جمهور نیز اعلام کرده که باید قانونی توسط مجلس تصویب شود تا حمایت از دختر بچه ها بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

کاریکاتور پدر رومینا اشرفی, کارتون حکم رضا اشرفی قاتل رومینا اشرفی پدرش

مادر رومینا در مصاحبه هایش اعلام کرده که قاتل دخترش باید قصاص شود و دیگر از دست عصبانیت ها و خشونت های همسرش خسته شده است

در حالیکه پدر این دختر بچه به مواد مخدر اعتیاد نداشته و هیچ گونه سابقه کیفری ندارد اما به گفته برخی از کارشناسان این مرد احتمالاً مشکلات روانی داشته است یا به دلیل فرهنگ غلط که در برخی از شهرهای کوچک وجود دارد تعصب کورکورانه او باعث شده که دست به چنین جنایتی بزند.

پدر رومینا اشرفی کیست؟ حکم رضا اشرفی قاتل رومينا اشرفي پدرش

مشروح گفت وگوی رضا اشرفی، پدر رومینا با خبرنگاران را می‌خوانید.

_ در ابتدا خود را معرفی کنید.

پدر رومینا: من، رضا اشرفی، متولد اول شهریورماه ۶۲ و کارگر مزرعه هستم. ۱۵ سال است که ازدواج کرده‌ام.

 

_ رومینا چه زمانی به دنیا آمد و به چه دلیل نام او را رومینا گذاشتید؟

پدر رومینا: یک سال پس از ازدواج من و همسرم، رومینا به دنیا آمد.

_ اولین بار چه زمانی متوجه رابطه دخترت با بهمن خاوری شدی؟

پدر رومینا: یک نفر به من گفت ظرف ۲ تا ۳ روز دیگر دخترت فرار می‌کند؛ به خانه آمدم و گوشی دخترم را چک کردم متوجه شدم پیامی در این رابطه رد و بدل نشده است.

 

_ چه هنگام متوجه شدید رومینا فرار کرده است و بعد از آن چه کردید؟

پدر رومینا: یک هفته از شنیدن اینکه می‌خواهد فرار کند می‌گذشت؛ خرید کرده بودم، همسرم مریض احوال بود؛ شام گذاشتم و چهار نفری سر سفره نشستیم و شام خوردیم. بعد از آن هوس چای کردم؛ رومینا چای را حاضر کرد؛ در هنگام خوردن چای متوجه شدم ماده سفید رنگی ته استکان است؛ شک کردم؛ چای دوم را که خوردم گفتم بی مزه است؛ بعد از خوردن چای سوم؛ در همان وضعیت خوابم برد و از ساعت ۱۰ و نیم تا سه صبح خوابیدم. خانمم بیدارم کرد و گفت رومینا کجاست؟ رومینا در خانه نیست. متوجه شدم رومینا در چای مواد خواب آور ریخته بود و از خانه رفته بود. تا ساعت هشت صبح گیج بودم که برادرم آمد و گفت آن پسر (بهمن خاوری) در اینستاگرام گفته است که ساعت ۱۲ شب با رومینا فرار کرده‌اند.

همچنین ببینید:

بهمن خاوری کیست؟بهمن خاوری کیست؟

_ بعد از آن چه کردید؟

پدر رومینا: قبل از ظهر به پاسگاه رفتم و در زمینه آدم ربایی شکایت کردم. دوباره بعد از ظهر برای پیگیری به پاسگاه رفتم، با آن پسر (بهمن خاوری) تماس گرفتم و گفتم دخترم را به تو می‌دهم؛ مقدمات کار را فراهم کن. آدرس خانه خواهرش را داد. به آنجا رفتم و دخترم را که دیدم تپش قلب داشتم؛ به اتاقی رفتیم و از او پرسیدم چند سال است با این پسر رابطه داری؟ گفت یک ماهی می‌شود با او تلفنی صحبت می‌کنم.

_ در این مدت مادر رومینا کجا بود؟

پدر رومینا: بعد از آن، به آن‌ها (خانواده خاوری) گفتم مادرش بی تابی می‌کند و می‌خواهد رومینا را ببیند؛ با مادر رومینا قبلا هماهنگ کرده بودم و گفتم وقتی تماس گرفتم با مامور بیاید. ماموران آمدند و آن پسر را دستگیر کردند.

 

_ در خصوص این ادعا که در برخی رسانه‌ها گفته شد رومینا در بازپرسی و یا آگاهی گفته است که نزد خانواده‌اش امنیت ندارد توضیح دهید.

پدر رومینا: من اصلا چیزی از جانب رومینا در این خصوص نشنیدم. انجا فضا خیلی احساسی و عاطفی شد برعکس این حرف‌ها را هم زد، زمانی که به خانه باجناقم رفتیم خیلی صمیمی‌تر شده بودیم زمانی که همدیگر را دیدیم.

_ یعنی بعد از اینکه رومینا را پیدا کردید به خانه باجناق خود رفتید؟

پدر رومینا: بله رفتیم خانه باجناقم بعد از آگاهی تماس گرفتند که بیایید اینجا. در بازپرسی گفتم وسایل و شناسنامه دخترم در خانه آن پسر (بهمن خاوری) است. بعد از آن وسایل را تحویل گرفتیم و به منزل باجناقم برگشتیم.

 

_ در خانه چه گذشت؟

پدر رومینا: بعد از ناهار از خانه باجناقم به سمت خانه حرکت کردیم. در مسیر خیلی مهربان بودیم و خودش هم تشکر کرد، هنگامی که رسیدیم کمی بعد، رومینا و برادرش خوابیدند؛ با خودم گفتم کاش نمی‌خوابید و با هم صحبت می‌کردیم.

_ رابطه‌ات با دخترت چطور بود؟

پدر رومینا: رابطه‌ام خوب بود. معمولا با او درد دل نمی‌کردم، اما با هم شوخی می‌کردیم.

_ بهمن خاوری را می‌شناختی؟ مشکلت با او چه بود؟

پدر رومینا: پارسال قبل از عید برای نزدیکانش بنایی کرده بودم. از همان اول از این پسر بدم می‌آمد؛ اصلا ادم خوبی نبود شما میتوانید از همه محل بپرسید به چه نام‌هایی مشهور بود اگر هم برای رومینا خواستگاری می‌آمد، مخالفت می‌کردم، اما بهمن اصلا خواستگاری نیامد.

_ بهمن خاوری را چند بار دیده‌ای؟

پدر رومینا: سلام علیک داشتیم. برای من تعریف کرده بود و گفته بود چه کاره بوده است.

_ واضح بگو که چرا از بهمن خاوری خوشت نمی‌آمد.

پدر رومینا: از بهمن حرکاتی دیده بودم که تا به حال از کسی ندیده بودم. می‌دانستم با افرادی بد نام در ارتباط بوده است خودش هم شما بپرسید از همسایه‌ها که چه کاره است.

پدر رومینا اشرفی کیست؟ عکس از رضا اشرفی قاتل رومينا اشرفي پدرش

_ بهمن خاوری به شما گفته بود از کسی عکس یا فیلم تهیه کرده است؟

پدر رومینا: دختری را می‌شناسم که قبل از ازدواج با او ارتباط داشت؛ اما من عکس یا فیلمی ندیدم. این‌ها را خاوری به من می‌گفت.

_ چه زمانی متوجه شدی بهمن خاوری با دخترت در ارتباط است؟

پدر رومینا: بعد از اینکه با دخترم فرار کردند متوجه شدم با دخترم در ارتباط است.

_ علت عصبانیت شما چه بود؟

پدر رومینا: من در آیینه می‌دیدم که یا باید در خانه این خانواده می‌ماند و او را می‌فروختند یا اینکه یک ماهه فرار می‌کرد به بیابان.

_ شما از مذهب خانواده خاوری اطلاع داشتید؟

پدر رومینا: بله اطلاع داشتم که اهل سنت هستند، اما برای من مهم نبود.

_ بهمن خاوری مدعی شده است که به علت اهل سنت بودن اجازه ندادی با رومینا ازدواج کند.

پدر رومینا: خواهر من حدود ۱۶ سال پیش با یک اهل سنت ازدواج کرد و الان پسرش کلاس نهم است. اصلا مشکلی با این موضوع نداریم خوشبخت هم هست.

_ بهمن خاوری خانواده شما را تهدید کرده بود؟

پدر رومینا: گفته بود اگر این دختر (رومینا) با من نرود، آبرویت را می‌برم و پدر و مادرت را می‌کشم. این موضوع را رومینا به همسرم گفته بود.

_ چرا رومینا باید از بهمن بترسد؟

پدر رومینا: نمی‌دانم؛ باید گوشی موبایل بررسی شود. من به بهمن گفتم اگر می‌خواهی دخترم را خوشبخت کنی چرا چنین تصاویری در اینستاگرام می‌گذاری؟ از مادر رومینا بپرسید، رومینا را مجبور می‌کردند در آن حالت از او عکس بگیرند.

_ احساس نمی‌کنی، چون دخترت کوچک بود اغفال شده بود و باید به او فرصت می‌دادی؟‌

می‌خواستم بهشتی کوچک برایش درست کنم.

پدر رومینا اشرفی کیست؟ عکس از رضا اشرفی قاتل رومينا اشرفي پدرش

_ پشیمانی؟ اگر زمان به عقب برمی‌گشت باز هم همین کار را می‌کردی؟

پدر رومینا: نه این کار را نمی‌کردم.

_ اگر مشکلی نداری درباره نحوه قتل توضیح بده؟

پدر رومینا: دو ضربه وارد کردم و بیرون رفتم.

_ رابطه همسرت و دخترت (رومینا) چگونه بود؟

پدر رومینا: رابطه بدی داشتند و مدام در حال دعوا بودند. مادرشان با بچه‌ها مدام در حال زد و خورد بود.

 

_ روزی که تصویر دخترت را اینستاگرام، چه حالی شدی؟

پدر رومینا: آن صحنه را که دیدم، اذیت شدم.

_ بهمن را چقدر مقصر می‌دانی؟

پدر رومینا: دخترم را فریب داد. با ابروی خانواده ما در اینستاگرام بازی کرد آدمی که شرف و غیرت داشته باشد، این کار را نمی‌کند.

_ چه کسی مقصر است؟

پدر رومینا: مقصر اصلی خودم هستم، چون من قتل را انجام دادم.

_ تا به حال مشکلی در زمینه روانی نداشته‌ای که به روانشناس مراجعه کنی؟

پدر رومینا: نه مشکلی نداشتم.

_ نگرانی شما در حال حاضر چیست؟

پدر رومینا: فرزندم امیر و زنم.

_ پس از قتل، در حال خودت بودی؟

پدر رومینا: بله و تمام جزییات را به یاد دارم.

_ به صورت شفاف بگو که علت قتل چه بود؟

پدر رومینا:، چون رومینا با یک آدم … فرار کرده بود از این موضوع ان موقع گذشتم، ولی بدتر این اقدام ان عکس‌ها را در اینستاگرام گذاشته بودند.

_ بهمن خاوری گفته چند روز پیش از این اتفاق، کسی را برای خواستگاری فرستاده بود.

پدر رومینا: نه؛ کسی نبود و اگر هم کسی را فرستاده باشد، کسی نزد من نیامد و با من صحبت نکرد.

_ رومینا خواستگار داشت؟

پدر رومینا: رومینا خواستگار‌های زیادی داشت.

_ به عنوان حرف آخر چه چیزی برای گفتن داری؟

پدر رومینا: من نمی‌خواستم رومینا را تحت فشار بگذارم و می‌خواستم او آزاد باشد؛ من با حجابش مشکلی نداشتم اصراری نداشتم لباس خاصی بپوشد. هر لباسی می‌گفت دوست دارم همان را برایش می‌خریدم من رومینا را دوست داشتم، ولی عصبی شدم و الان زمان قابل بازگشت نیست.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

43 نظر

 1. پليس هم بي اعتنائي كرده
  پيشگيري ضعيفه

  • سرت رابالا بگیر واقعا”بااین قضاوت فردای قیامت چطورمیخوای جواب خدارابدی؟ شما دارید درمورد یه دختر 13 -14 ساله قضاوت میکنی ، هدف پدررومینا خودنمائی درغیرت وتعصب بوده وبرای این خودنمائی ضعیفترین وآسان ترین هدف راانتخاب کرده ( رومینا دخترنوجوانش) چون هم جنبه های قانونی این جنایت را درنظر گرفته وهم ناتوانی بدنی قربانی معصوم دردفاع ازخود چون مسلما جسارت برخورد با آن پسر ه نامردتر ازخودش رانداشته است شماهم کمی خجالت کشیدن وشرمندگی راتمرین کن

 2. خوب رومینا هم مقصر بوده چرا اینقد نافرمانی میکرده هیچ پدری دلش نمیخواد بچه اش را بکشه حتما دیگه خیلی زیر فشار بوده واست تصمیم غلط گرفته

  • شما دیگه چی میگی ، واقعا که عجیبه هنوز کسانی مث شما هستن که از وحشی گری حمایت میکنن ، اونوقت اسمتو گذاشتی ایران؟
   فرهنگ و تمدن ایرانی رو خراب نکن لطفا ،
   اگر شخصی خواسته ای داره نباید گردنش رو زد ، اون هم از زندگیش سهمی داره ، اون حیوون مذکری که اسم خودش رو گذاشته مرد و ضمن اینکه نمیشه پدر خطابش کرد ،واقعا نشون داد که هنوز جاهلیت وجود داره و متاسفانه نادانها هنوز وجود دارن .

  • عزیزم دختر تو این سن فقط محبت می خواد خوب و بد رو پدر و مادر باید یاد بچه بدهند وگرنه اون با حر حرف محبت آمیزی گول می خوره اون تو سنی نبود که بفهمه کارش بده کمبود محبت بیشک مقصر همه اینها هست که بهمن نامی بتونه از اون استفاده بکنه و این فرصت رو باز هم پدر رومینا به بهمن داده عزیزم متاسفانه این وسط فقط پدر و مادر رومینا مقصر هستند حتی سوءاستفاده بهمن هم مقصرش پدر و مادر هستند

 3. پدر رومینا رو باید اعدام کنند در ملا عام تا رومینا های کشور عزیزمون طعمه همچین پدرهایی نشند

 4. دوست رومینا رازی فاش کرده که بهمن خاوری با در اختیار داشتن عکسی ها رومینا تهدید کرده و رومینا مجبور کرده و رومینا اصلا بهمن دوست نداشته …….و رومینا چون از پدرش می ترسیده و چون عکسها پیش بهمن بودن مجبور شده حرف بهممن بگیره و پدرش ادم بدون ظرفیتی بوده که نمیشده ماجرا به او بگه
  خیلی از ما عکسهامون به طور اتفاقی قفلش باز میشه و عکسهامون لو میره اما برای ادم های حساس و افراد گرگ صفتی که تهدید می کردند عکسهاشخصی اینسگرامش لو بده
  رومینا چرا باید به دوستش بگه ؟ چرا باید ؟ البته این خبر از زبان گزارش گرخوندم که با دوستش مصاحبه کرده و ان راز فاش کرده

  • دوست عزیز ، شما چرا دنبال حاشیه ای ،این اخبار که در حد شایعست و معلوم نیست صحت داشته باشه یا نه بازم در هر صورت نمیتونه دلیلی باشه برای اینکه اون حیوون سر دخترش رو ببره ، هر چند تو فضای مجازی هزارتا شایعه و اخبار کذب منتشر میشه که دختر خودش ال بوده بل بوده ، خدا خودش قاضیه و قضاوت میکنه ، و الان بحث سن جنایته چون هیچ توجیهی برا انجام‌این جنایت وجود نداره

   • بحث سر جنایته*

   • حرف شما درسته ، ولی قبول باید کنی تو این ماجرا فقط پدر دختر مقصر نبوده و این قتل چندین بعد داشته، اولا بناب حرف مردم پدر دختر عصبیتر بوده ،ماایرانیا فقط دم از 2500سالفرهنگ میزنیم وگرنه ته صفیم مگه،چند وقت پیش ی دختر پسر همین سن و سال مراسم عقدشونو ملت بافضولیاشون بهم نزدن درسته؟ الان هم همین مردم با تحت فشار گذاشتنش باعث مرگ این دختر شدن

    • همه این حرف ها باعث نمیشه دختری که سالم بوده عین مرغ سر ببری پزشکی قانونی تایید کرده کاملأ سالم بوده، برفرض سالمم نبود جزاش بریده شدن سرش نبود، اینایی که از قتل دفاع میکنن مواظب طبیعت روزگار باشن، چون از هرچی پیروی کنی یا درگیرش میشی یا باهاش محشور میشی، قانون طبیعته

   • نمیتوان منکر شد که بهمن خاوری بی تقصیره . اتفاقا رفتارهای بی خردانه ی این آقا و همکاری خانواده اش خصوصا خواهری که رومینا را در خانه اش نگه داشته و انتشار عکسهای خودش و رومینا در ایستاگرام و تحریک پدر رومینا عاقبت کار را به تراژدی کشاند و کلا خانواده ی اشرفی را از هم پاشاند . این آقا یه پدوفیل بتمام معناست که قانونگذاران ایران باید قوانینی وضع کنند که بعنوان اهرم پیشگیرانه و بازدارنده ی چنین افرادی عمل کنه تا منجر به اغفال دختران کم و سن و سال نگردد .

  • شاید اون هم تحت فشار عمو های رومینا این حرفها رو زده

 5. سید محمدباقر عاملی

  آخه من موندم این ابله مومن فرار کردن دختر رو کار بدی میدونه…
  ولی آدم کشی رو،کودک کشی رو کار خوب…؟؟؟…
  این مومن بی سواد از کدوم ذنا زاده ای تعلیم دینی دیده…

 6. درسته پدر رومینا مقصره ک دخترشو اونجور فجیع به قتل رسونده ولی خب باید توجه کنیم به اصل ماجرا بهمن واقعا مقصره الان ک کار از کار گذشته از اسم عشق وعاشقی سواستفاده میکنن ومیگن سن ملاک عشق وعاشقی نیس درصورتی سن ملاک عشق وعاشقی نیس ک پاک عاشق بشی؛اخه بیشور لجن کدوم پسری ک عاشق دختریه فراریش میده؟؟؟هرچندم دختره راضی باشه اما باز با حرفاش توجیهش میکنه بعدشم پسری ک بخادت عکساتو هیچوقت تو اینستا نمیزاره بعد بنداز پشت سر اون مرحوم ک خودش خاسه وفلان واینا خب پدره رگ غیرتش باد میکنه طرف ومیکشه چرا همه چی رو یه جور ماست مالی میکنین به نام عشق لعنت به ذاتتون فقد خدانشونتون بده

 7. خاک بر سرتسرت با این دیدگاهت. بچه اگر شیطنت نکنه و اذیت نکنه که. بچه نیست. هررر کاری هم بکنه نباید حتی کتکش بزنن. پشتیبانش باشند و محبت کنند خوب میشه

 8. بی غیرت ها روز به روز دارند زیادتر میشن بدون اینکه خودشان بفهمند مطمعن باشید خودشان نمیفهمند که بی غیر تند،اما این اقا زیادی از حد غیرت به خرج داد،

 9. درقرآن‌‌کریم‌نوشته‌ هچ‌گاه‌نفس‌محترمی‌راکه‌خداآفریده‌رانکشید چراکه‌شمایک‌تن‌رانمیکشیدبلکه‌هزاران‌نسل‌آن‌رامیکشید
  وهرگزکسی‌رانیک‌وبدمخوان‌
  وکسی‌رانکوهش‌وستایش‌روامدار
  وبه‌کسی‌ظن‌بدمبر
  چراکه‌گوش‌هاوچشم‌هاو…همه‌مسئولند

 10. پدر رو مینا می خواسته که بی ابرو نشود از این که دخترش با مردی که خیلی فاصله سنی زیادی دارن و عاشق هم اند.
  او از حرف مردم می ترسید و زورش به اون مرد نمی رسید بچه خودش را کشت.
  اما هر انسان یه حقوقی دارد که بزرگترین ان زندگی کردن است
  نباید این حق را از او بگیری حتی اگر خطا بزرگی مرتکب شده باشه
  اون پدر هم باید در حبس ابدی بماند!

  • بله. بهمن خاوری از رومینا فیلم داشته. با همون فیلم رومینا رو مجبور می کنه از خونه فرار کنه. اون بهمن کثافت حتی اختلاف سنی رو هم ندید گرفته. یه خانواده سنی و یه خانواده شیعه! به این چیزا اهمیت نداده. فقط با تهدید و با اون فیلم رومینا رو اذیت کرده. پدر رومینا اشتباه بزرگی کرده، اما کسی که سوادی نداره، و یهو می بینه دختر 14 سالش توسط یه پسر از خونه فرار کرده و یه ماه نبوده از ترس آبرو و… چنین غلطی کرده است.

 11. چرا مادر نباید حق قصاص داشته باشه

 12. اخه یکی نیست به اون پسره ی بی شرف بگه آخه از یه دختربچه ۱۱ ساله چی دیدی که که خواستی باهاش ازدواج کنی!؟

  • نمیخاسته باهاش ازدواج کنه فقط میخواسته دختره رو سیاحت کنه عموی دختره میگف من به پدر و مادر دوست پسر رومینا درباره ازدواج گفتم اونا قبول نکردن و گفتن ب ما چه که بهمن اینکارو کرده

 13. هنوز در این مملکت توحش موج میزند…
  هیچ خطایی وجود ندارد باعث بشود که یک حیوان در قالب انسان فرزند خود را که از جان شیرینتر است در خواب سر ببرد…

 14. جالبه بخدا حالااگه مادرقتل کرده بودبایدقصاص میشد اماپدررومینا چون پدروسرپرست خانوادست قصاص ندارداخه چرا؟ اوباید روزی هزاران بارشکنجه شود بخداازروزی که این خبرراشنیدم یکشب راحت خوابم نبردهاخر چقدبی عدالتی بخاطرهمین اینقدقتل وکشتارزیادمیشود!

 15. نازنین خانوم دختر گلم حق با شما است منم میگم عشق چی کشک چی
  کسی که یه نفر رو دوست داشته باشه به اصطلاح عاشقش باشه (ببخشید گلاب به روتون حالم بهم خورد برم و برگردم)
  با ابروش که بازی نمی کنه
  عکسش رو پخش نمی کنه که
  بی ناموسی نمی کنه که
  انشالله به حق قرآن که پسره وامثال این بزغاله (زباله) نیست و نابود بشن که به بهانه عشق با ناموس مردم بازی میکنن

 16. ایران واقعا برات متاسفم کاش اونجا بودم میزدم تو دهنت آخه بی عقل این کجا تقصیر داشته یک دختر ۱۴ ساله بی گناه بوده که پدر بی محبتش هر روزر موقع ناهار شام داس بقلش بوده و میخواسته زن و بچآسو بکشه خب این رومینا رفته و به یک پسر ۳۵ ساله پناه آورده تقصیر کار اصلی پدره بوده یعنی نگیم پدر میگیم قاتل این دخترشو دوست نداشته و قبلنا رفته و گفته خودتو بکش تو رو خدا یک لحضه خودتونو جای رومیبنا بذاربد ببینید چیه عذابی میکشیده از دست اون کثافت اون از همون موقعی که به دنیا آمده بوده میخواسته بکشش بردش لب دریا و میخواسته بندازش تو آوب چون که با دختر مخالف بودن و پسر دوست نداشتن به نظر من تقصیر مار دومی هم پسره بوده ولی هر چی بوده عاشق دختره بوده میخواسته با هاش ازدواج کنه پدره لعنتی به جای اینکه بذاره دخترش خودشو تو لباس عروس ببینه تو لباس کفن دیده باید قصاص بشه بد جورم قصاص بشه برای شادی روح رومینا یک فاتحه و یک صلوات بفرستید ممنونم

 17. سارا جون کاملا با نظرت موافقم

 18. به نظر من پدر رومینا حق داشته اگه همه ی پدرا مثل پدر رومینا یه جو غیرت داشتن جامعه ی ما اینجوری فاسد نمیبود باید دست باباشو بوسید تازه پدرش بوده اختیارشو داشته دخترشم حالا درسته بچه بوده ولی خوب بچه ناخلفی بوده ولی اول باید اون پسره رو میکشت بعد دختر خودشو

 19. اصلا قابل درک نیست که یک پدر چطور فرزند خودش رو گردن زده یک ادم سالم هیچوقت اینکارو نمیکنه ،فرزند اینقدر شیرینه که هبچ شخص و موجودی جای اون رو نمیگیره،پدر رومینا باید اعدام بشه یا ۱۵ سال به بالا حبس بخوره این فردی که به جنون رسید شاید بزنه پسر خودش رو بکشه

 20. ولی بهرحال باز هم غیرته و پدره میدونسته که دخترش کارهایی میکنه که نمیزاشته خیلی جاها بره و خیلی لباسهارو بپوشه و حتی گوشی موبایل داشته باشه . من خوشم میاد از غیرتو غیرتی بودن اخه مگه میشه ادم پدر دختری باشه و از دخترش کارهایی ببینه و بزاره به راحتی فرار کنه و روسیاهی ببار بیاره چیزی هم نگفت!اخه این پسره بهمن کیه و چیه که تو عاشقش شدی ستاره هم روی گردنش خالکوبی کرده . دخترها کمی مراقب باشین!

 21. انشااله با درایت ریاست محترم دستگاهد قضا حکم اعدام این ناپدر جنایتکار ومتحجر صادربشه اوگرنه این مسائل باب بشه دیگه هیچ دختر وکودکی درمنزل امنیت جانی نخواهدداشت مردیکه جنایتکار اعلام کرده توبه کردم از ترس صدور حکم اعدام خودش رو به موش مردگی زده لعنت خدابراین ناپدر کثیف که اینطور غیرت خودش رو نشان داد این غیرت نیست اوج حماقت ونادانی است مردم مشتاقانه منتظر برخورد شدید دستگاه قضا با این پدر بیشعور ومسببین حادثه هستند اینجا سرزمین مترقی ایران زمین با تمدن 2500سال است نه جزیره العرب که دختران را زنده بگور میکردند درپایان کسانی که از این عمل گثیف این پدر حیوان صفت حمایت می کنند یادتان باشد غیرت وتعصب این نیست که انسانیت را زیر پا بگذارید خجالت بکشید وبا این طرز تفکر ایران را به دوران اعراب جاهلیت نبرید با کودکان خود دوست باشید تااز شما فاصله نگیرند

 22. به یه چیزی خنده ام میگیره .مثلا خواسته ناموسشو تمیز کنه .هم بیناموس شده هم بیشرف وجانی . حالا یه سری میان در موردش نظر میدن .من دختر ۱۳ ساله دارم ویه تار موش میفته از غصه دغ میکنم .بگذریم یه خواهر شوهر دارم ۳۲ سال اسیر بچه دار شدنه که نمیشه .خدا یا شکرت که به انسان هایی که حتی لیاقت نگه داشتن بچه رو ندارن میاری یه دختر به این زیبایی میدی وکسانیکه محتاج یه خنده ی اینجوری یه بچه هستن اینجوری زجر میدی .واقعا خدا چه صبری داره

 23. دمت گرم راست میگی باید اونو به بدترین شکل بکشن
  اگه نکشنم خدا حق شو تو اون روز میده بابت این خیالم راحته چون یکی با عدالت هست که پیگیری کنه تو اون روز

 24. اینایی که نظر میدن رومینا باید مثل کسایی که داعش سر میبرید باید سرش بریده میشد تمامأ انسانهای خشک و مذهبی هستند که برادر و خواهر خود تفکر داعشی هستند، متأسفم کارتون بجایی رسیده که قتل یک دختر باکره و سالم رو صرفأ بخاطر یه عشق بچگانه لایق بریده شدن سرش میدونید، بابا شماها دیگه کی هستید، صد رحمت به داعش باز اونا زنا رو سر نمیبریدند ، خدا به اون دنیاتون رحم کنه، هر کی نون قلبشو میخوره و مجازات میشه، تجدید نظر کنید تا اون دنیا با داعشی ها در کنار هم محشور و سوزونده نشدید. ما رفتیم اونور جنگیدیم چهارسال تموم که تو وطن سر از تن ناموس جدا نشه، اونم تو خواب ،واقعأ دستمریزاد، شما خیال میکنید خوب و مومن هستید همونجور که داعشیا و النصره فکر میکردن خوبن

  • دوستان عزیز لطفا نظر خودتونو برای خودتون نگه دارین، دلتون برای دختری که سرش از بدنش جدا شده و پدری که الان نمیفهمه باید چیکار کنه یه خورده بسوزه، شما فقط دعا کنین، نه اینکه همش قضاوت میکنین،

   • دقیقا همه چیز واضح بوده ک مقصر نه پدر و نه دختر بودن، فقط آون کسی که دختره رو تهدید به پخش عکس های او میکرده بوده، و دختره هم با مجبوریت و ناخواهی بخاطر حفظ آبرو قبول میکرده، مقصر اصلی، بهمن خاوری، و باید مجازات شود،

 25. ننا هر حیوونی رو نیشه

 26. خاک توسرت بریزم
  الآن احساس راحتی میکنی روانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *