بیوگرافی رضا ضراب و همسرش + ماجرای تجاوز رضا ضراب

بیوگرافی رضا ضراب و همسرش +ماجرای تجاوز به پیرمرد اهل ساحل عاج توسط رضا ضراب Reza Zarrab Businessman را در این بخش از بیوگرافی و زندگینامه مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی رضا ضراب

بیوگرافی رضا ضراب متولد 1362 در شهر تبریز میباشد او یکی از تاجران و سرمایه داران بزرگ جهان است که دارای چندین گذرنامه از کشور های ترکیه ، مقدونیه و جمهوری آذربایجان میباشد.

بیوگرافی رضا ضراب و همسرش + ماجرای تجاوز رضا ضراب

او از همکاران بابک زنجانی نیز بوده که در زمان تحریم ایران به تجارت نفت مشغول بود.

ازدواج با گونل و ابرو گوندش

او در سال 2002 با گونل خواننده مشهور ترکیه ازدواج میکند ولی بعد از 4 سال از او جدا میشود و سپس از ابرو گوندش دیگر خواننده مشهور ترکیه خواستگاری میکند و با او ازدواج میکند.

بیوگرافی رضا ضراب و همسرش + ماجرای تجاوز رضا ضراب

بیوگرافی رضا ضراب به خاطر ازدواج با این دو خواننده مشهور ترکیه به شهرت رسانه ای و جهانی رسید و باعث شد که بسیاری از مردم جهان او را بشناسند.

بیوگرافی رضا ضراب و همسرش,ماجرای تجاوز رضا ضراب

بازداشت به جرم فساد مالی در ترکیه

در سال 2013 کشور ترکیه با یک رکود اقتصادی بزرگ مواجه شد و پلیس این کشور به دنبال افرادی که در این کشور پولشویی کردند به تجسس پرداخت و رضا ضراب را به همراه 50 نفر دیگر به جرم انتقال غیرقانونی طلا به ایران بازداشت کردند.

این تاجر ایرانی الاصل مالک شرکت “هلدینگ رویال” نیز میباشد.

دستگیری رضا ضراب در آمریکا

رضا ضراب به محض ورود به آمریکا نیز توسط پلیس این ایالات دستگیر شد جرم او دور زدن تحریم های آمریکا علیه ایران عنوان شد و چندین بار به خاطر این موضوع بازجویی شد.

بیوگرافی رضا ضراب و همسرش,ماجرای تجاوز رضا ضراب

پلیس امریکا اعلام کرده که او معاملات زیادی را برای خرید کلاهای مورد تحریم آمریکا علیه ایران انجام داده و تلاش کرده که به دست ایرانیان برساند و به همین دلیل مدتی در زندان آمریکا به سر برد.

نخستین جلسه دادگاه ضراب در ماه اردیبهشت ۱۳۹۵ در نیویورک برگزار شد و وی اتهامات مربوط به برنامه‌ریزی توطئه برای انجام صدها میلیون دلار مبادلات مالی برای کمک به ایران را رد کرد.

تیم از وکلا شامل رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک و مایکل میوکیزی دادستان کل سابق آمریکا وکالت ضراب را بر عهده دارند.

بیوگرافی رضا ضراب و همسرش,ماجرای تجاوز رضا ضراب

تجاوز به پیرمرد 62 ساله در زندان

در روزهای اخیر خبری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که این تاجر در زندان به یک پیرمرد 62 ساله اهل ساحل عاج تجاوز کرده است!

به گفته منابع خبری یک پیرمرد سیاهپوست 62 ساله ساحل ععاجی با شکایت از نگهبانان زندان اعلام کرده که این تاجر به او تجاوز جنسی کرده است!

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *