بیوگرافی رضا ضراب کیست و الان کجاست از زندان تا طلاق ابرو گوندش +عکس
رضا ضراب یا رضا صراف تاجر ایرانی متولد ۲۲ شهریور ۱۳۶۲ در تبریز میباشد و در امریکا زندگی میکند.

بیوگرافی رضا ضراب کیست و الان کجاست از ابرو گوندش تا تجاوز به یک پیرمرد

رضا ضراب کیست و اهل کجاست

رضا ضراب یا رضا صراف تاجر ایرانی متولد ۲۲ شهریور ۱۳۶۲ در تبریز میباشد و همچنین تابعیت ترکیه و آمریکا را دارد او در زمینه تجارت فعالیت میکند و مدتی در فروش نفت ایران در دوران تحریم آمریکا نقش آفرینی میکرد و توسط پلیس آمریکا دستگیر و روانه زندان شد و در نهایت آزاد گردید او در ترکیه نیز به علت ورود طلای غیرمجاز از ایران به ترکیه دستگیر و دو ماه در زندان بود و تبرئه شد و همچنان در تجارت مشغول است او همسر سابق ابرو گوندش خواننده ترک میباشد که از هم طلاق گرفتند.

بیوگرافی رضا ضراب

در بیوگرافی آمده است رضا ضراب متولد بیست و دوم شهریور ماه سال ۱۳۶۲ در تبریز میباشد او یکی از تاجران و سرمایه داران بزرگ جهان است که دارای چندین گذرنامه از کشور های ترکیه ، مقدونیه و جمهوری آذربایجان میباشد.

بیوگرافی رضا ضراب و ابرو گندش +ثروت و دختر و اینستاگرام رضا ضراب

او از همکاران بابک زنجانی نیز بوده که در زمان تحریم ایران به تجارت نفت مشغول بود.

ازدواج با گونل و ابرو گوندش

او در سال 2002 با گونل خواننده مشهور ترکیه ازدواج میکند ولی بعد از 4 سال از او جدا میشود و سپس از ابرو گوندش دیگر خواننده مشهور ترکیه خواستگاری میکند و با او ازدواج میکند.

بیوگرافی رضا ضراب و همسرش + ماجرای تجاوز رضا ضراب

بیوگرافی رضا ضراب به خاطر ازدواج با این دو خواننده مشهور ترکیه به شهرت رسانه ای و جهانی رسید و باعث شد که بسیاری از مردم جهان او را بشناسند.

بیوگرافی رضا ضراب و همسرش,ماجرای تجاوز رضا ضراب

بازداشت به جرم فساد مالی در ترکیه

در سال 2013 کشور ترکیه با یک رکود اقتصادی بزرگ مواجه شد و پلیس این کشور به دنبال افرادی که در این کشور پولشویی کردند به تجسس پرداخت و رضا ضراب را به همراه 50 نفر دیگر به جرم انتقال غیرقانونی طلا به ایران بازداشت کردند.

این تاجر ایرانی الاصل مالک شرکت “هلدینگ رویال” نیز میباشد.

ماجرای دستگیری رضا ضراب

این شخص در تاریخ سال ۲۰۱۳ یک بار به عنوان اتهام فساد اقتصادی در کشور ترکیه بازداشت شد و دو ماه در بازداشت بود و سپس از دادگاه تبرئه شد و پس از آن نیز سال ۲۰۱۶ نیز در میامی در ایالت فلوریدای آمریکا دوباره به عنوان فساد اقتصادی و دور زدن تحریم‌ها علیه ایران بازداشت شد و تا سال ۲۰۱۹ زندانی بود

 

دستگیری رضا ضراب و همسرش,ماجرای تجاوز رضا ضراب

پلیس امریکا اعلام کرده که او معاملات زیادی را برای خرید کلاهای مورد تحریم آمریکا علیه ایران انجام داده و تلاش کرده که به دست ایرانیان برساند و به همین دلیل مدتی در زندان آمریکا به سر برد.

نخستین جلسه دادگاه ضراب در ماه اردیبهشت ۱۳۹۵ در نیویورک برگزار شد و وی اتهامات مربوط به برنامه‌ریزی توطئه برای انجام صدها میلیون دلار مبادلات مالی برای کمک به ایران را رد کرد.

تیم از وکلا شامل رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک و مایکل میوکیزی دادستان کل سابق آمریکا وکالت ضراب را بر عهده دارند.

بیوگرافی رضا ضراب

تجاوز به پیرمرد 62 ساله در زندان

در روزهای اخیر خبری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که این تاجر در زندان به یک پیرمرد 62 ساله اهل ساحل عاج تجاوز کرده است!

به گفته منابع خبری یک پیرمرد سیاهپوست 62 ساله ساحل ع=عاجی با شکایت از نگهبانان زندان اعلام کرده که این تاجر به او تجاوز جنسی کرده است!

همکاری با بابک زنجانی

رضا ضراب همکاری‌های اقتصادی گسترده با شرکت سورینت متعلق به بابک زنجانی داشته‌است. ضراب در اعتراف های خود بابک زنجانی میلیاردر ایرانی را رئیس خود معرفی کرد. زنجانی نیز این موضوع را تکذیب کرد.

بیوگرافی رضا ضراب و ابرو گندش +ثروت و دختر و اینستاگرام رضا ضراب

اوج شهرت و موفقیت رضا ضراب

او کارش را با کارهای تجاری پدرش شروع کرد و زیر سایه نام پدر، برای خود شهرت و اسم و رسمی برای خود دست و پا کرد و به‌مرور زمان پا به عرصهٔ تجارت‌های دیگر نیز گذاشت. وی به دلیل استفاده از عنوان فرزندی حسین ضراب (پدرش) و هم به‌واسطه آشنایی با دوستان و آشنایان پدرش در طول سال‌ها کار، به‌طور نسبی برای خود نام و شهرت زیادی کسب کرد.

رضا ضراب الان کجاست

رضا ضراب، که هم با مقامات ایران و هم با مقامات دولت ترکیه و به ویژه خانواده‌ی رجب طیب اردوغان مناسبات و همکاری‌های نزدیکی داشته است، از راه انجام معامله برای دولت ایران با دور زدن تحریم‌های آمریکا به ثروت عظیمی دست یافت.رضا ضراب در سال ۲۰۱۶ به اتهام نقض تحریم‌ها علیه ایران در آمریکا بازداشت شد و با دادگستری آمریکا همکاری کرد. اما پس از آن دیگر خبری از وی نبود، تا اینکه «آدم یاووز ارسلان» او را با هویت ساختگی تازه اش در بخش دارانشین شهر میامی پیدا کرد. رضا ضراب اکنون صاحب یک مرکز پرورش اسب مسابقه به بزرگی ۸ هکتار، به نام «Next Level»، در میامی است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *