بیوگرافی رضا کلبادی پسری در شب کنکور نابینا و فلج شد +ماجرا

بیوگرافی رضا کلبادی پسری در شب کنکور نابینا و فلج شد +ماجرا و جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی رضا کلبادی پسری در شب کنکور نابینا و فلج شد

در قسمت 18 برنامه مکث که در دوشنبه شب بر روی آنتن شبکه دوم سیما رفت و مهمان برنامه آن آقای رضا کلبادی بوده که اتفاقات عجیبی برای او رخ داده است و زندگی بسیار عجیب و پر فراز و نشیبی را تجربه کرده است.

بیوگرافی رضا کلبادی پسری در شب کنکور نابینا و فلج شد +ماجرا

این پسر جوان در شب کنکور با حوادثی رو به رو شد که باعث نابینا شدن و هچنین فلج شدنش شده بود که بعد از مراجعه بیمارستان پزشکان به او میگویند که به بیماری ام اس مبتلا شده است

اِم‌اِس یا گرفتگی بافت‌های گوناگون که با نام اختصاریِ اِم‌اِس یا MS شناخته می‌شود، یک بیماری التهابی است که در آن غلاف‌های میلین سلول‌های عصبی در مغز و نخاع آسیب می‌بینند. این آسیب‌دیدگی می‌تواند در توانایی بخش‌هایی از سیستم عصبی که مسئول ارتباط هستند اختلال ایجاد کند و باعث به وجود آمدنِ علائم و نشانه‌های زیادِ جسمی شود.

همچنین ببینید: بیوگرافی فرهاد ایرانی و همسرش

این خبر آغاز افسردگی و انزوای پسر جوان می‌شود. به طوری که در اثر افسردگی دچار اضافه وزن و بیماری‌های جسمی دیگر شده و انگیزه‌هایش را از دست می‌دهد. اما ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود و کلبادی تصمیم می‌گیرد به زندگی برگشته و از انزوا خارج شود.

او حدود ۴۵ کیلو از وزنش را کم کرده و با رعایت دستورات پزشکی سرپا شده و بینایی‌اش را تا حدود زیادی به دست می‌آورد. مرد جوان تصمیم می‌گیرد علیه بیماری جنگیده و به سایر بیماران مبتلا به ام‌اس هم کمک کند.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *