ماجرای رفع فیلتر یوتیوب و تویتر و گوگل پلی در مجلس +فیلم

ماجرای رفع فیلتر یوتیوب و تویتر و گوگل پلی در مجلس +فیلم

رفع فیلتر یوتیوب و تویتر و گوگل پلی یکی از اخباریست که همیشه مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است علاوه بر یوتیوب گوگل پلی و توییتر نیز از طرفداران زیادی در کشورمان برخوردار بوده که کاربران خواستار رفع فیلتر آنها از سوی دولت می‌باشند.

ماجرای رفع فیلتر یوتیوب و تویتر و گوگل پلی در مجلس +فیلم

ماجرای رفع فیلتر یوتیوب و تویتر و گوگل پل

در این باره وزیر ارتباطات در صحن علنی مجلس اظهار داشت  سعی می‌کنیم که در وزارت ارتباطات برای رفع مسدودیت‌ها تلاش کنیم و با مرکز ملی فضای مجازی همکاری داشته باشیم ما سعی کردیم که لیستی از سرویس‌های خارجی که حاکمیت ملی ما را تهدید نمی‌کنند تهیه کرده و به دوستانمان در مرکز ملی فضای مجازی ارائه دهیم که در این لیست یوتیوب و توییتر و گوگل پلی نیز قرار دارند.

فیلم صحبت های وزیر ارتباطات در صحن علنی مجلس

باید ببینیم که آیا مجلس که نمایندگان آن توسط مردم انتخاب شده است تمایلی دارند که این شبکه‌های اجتماعی رفع فیلتر شوند یا خیر.

متاسفانه در چند سال اخیر بسیاری از شبکه‌های اجتماعی از جمله یوتیوب و تلگرام و اینستاگرام و فیسبوک و توییتر که از پول‌های شبکه‌های اجتماعی به شمار می‌آیند در کشورمان فیلتر شده‌اند همچنین در سایت کارزار درخواست‌های مختلفی برای رفع فیلتر یوتیوب امضا شده که بیش از هزار نفر این درخواست را امضا کرده‌اند.

در این کارزار نوشته شده که یوتیوب به عنوان بزرگترین دانشگاه جهان شناخته می‌شود که در همه جای دنیا مقاله‌های آموزشی تصویری در آن به اشتراک گذاشته شده که می‌تواند برای دانشجویان و دانش آموزان بسیار موثر باشند که برخیی‌ها می‌گویند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *