فیلم کامل رقص مالک کوروش کمپانی و خندیدن به ریش مردم

فیلم کامل رقص مدیر و مالک کوروش کمپانی و خندیدن به ریش مردم

فیلم کامل رقص امیرحسین شریفیان مالک کوروش کمپانی

فیلم کامل رقصیدن امیرحسین شریفیان مدیرعامل و مالک کوروش کمپانی با لباس زنانه که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است و کاربران مدعی هستند که او با این ویدیو به طلبکارانش دهن کجی کرده است.

امیرحسین شریفیان با بیش از 4هزار میلیارد بدهی به مردم از ایران گریخته است و در پلیس اینترپل او را تحت پیگرد قرار داده است.

مصاحبه ها این پسر جوان بیشتر بر روی زخم طلبکارانش نمک میریزد و به نظر میرسد هیچ برنامه ای برای بازگشت به ایران و پرداخت بدهی های مردم ندارد

وی در این مصاحبه که با یکی از پروژه بگیران بدنام مقیم آلمان صورت گرفته ، ادعاهایی را در دفاع از خود مطرح کرده است.

او در بخشی از این مصاحبه رقم بدهکاری این کمپانی به مردم را حدود 130 الی 150 میلیارد تومان برآورد کرد.

شریفیان همچنین مدعی شد که اموال داخل این کمپانی توسط مردم ربوده شده و کارمندان این شرکت تا روز ورود مردم به این ساختمان در محل کارشان حضور داشته اند و حتی از سوی مالباختگان تهدید شده اند!

وی همچنین در جای دیگری هر نوع همکاری پدرش را رد کرده و از توقیف اموال و املاک خود گفته است.

شریفیان در ادامه مصاحبه ، ضمن دفاع از بازیگران و چهره های معروفی که مبلغ این کمپانی بودند ، تلاش کرد با پیش کشیدن موضوعات دیگر این پرونده را به حاشیه ببرد.

وی مبلغ پرداختی به سلبریتی ها که تعدادشان را 500 تن برآورد کرد ، یک الی 20 میلیون تومان اعلام کرد؛ ادعایی که توسط مصاحبه کننده مورد تردید قرار گرفت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *