ماجرای کامل رنگ پاشی به آینه باشگاه بدنسازی زنانه در مشهد

تعدادی افراد ناشناس روی آینه یک باشگاه بدنسازی زنانه در مشهد رنگ سیاه پاشیدند و خانم های ورزشکار فعال در این باشگاه تصویر این آینه را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند و اعتراض خخود را نشان داده اند.

ماجرای کامل رنگ پاشی به آینه باشگاه بدنسازی زنانه در مشهد

ماجرای کامل رنگ پاشی به آینه باشگاه بدنسازی زنانه

در روزها گذشته خبرهای جنجالی از ممنوعیت برخی از ورزشها برای خانم ها در شهرهایی همچون مشهد و قم در فضای مجازی منتشر شده بود ورزشهایی از جمله بدنسازی و دوچرخه سواری و اسکیت سواری بسیار جنجال ساز شده است

دورچرخه سواری خانم ها از بحث هایی است که قانون مشخصی برای آن در نظر رفته ننشده است و فقط از طریف برخی از چهره ها مورد نهی قرار گرفته است به خصوص لباس هایی که خانم های حین دوچرخه ساری استفاده میکنند.

همچنین ورزش بدنسازی و وزنه برداری برای خانمها از ورزشهایی بوده که جنجال ساز بوده است.

ماجرای کامل رنگ پاشی به آینه باشگاه بدنسازی زنانه در مشهد

اخیرا نامه ای از سوی وزارت ورزش به ادارات کل ورزش استان ها ارسال شده که در آن هر گونه فعالیت بانوان در رشته های زیر مجموعه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شده است.

دلیل این اقدام از سوی وزارت ورزش، نداشتن مجوز کتبی عنوان شده اما عجیب اینجاست حدود یک دهه می‌شود که بانوان در همه فعالیت های آموزشی در فدراسیون بدنسازی حاضر هستند و بعد از این همه سال این وزارتخانه اعلام کرده مجوز کتبی در این خصوص در وزارت ورزش وجود ندارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.