متن و عکس روز جهانی بدون دخانیات 2021 +پوستر و استیکر

متن و عکس روز جهانی بدون دخانیات 2021 +پوستر و استیکر روز جهانی بدون دخانیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

روز جهانی بدون دخانیات هر ساله در تاریخ 31 ماه مه برگزار می شود تا خطر مصرف دخانیات را برجسته کند. کمپین سالانه فرصتی برای افزایش آگاهی برای کمک به کاهش استفاده از سیگار و محافظت از سلامتی مردم است.

متن روز جهانی بدون دخانیات 2021 به سیگاری ها و قلیونی ها +عکس و پوستر

در این روز ، چندین کمپین ، رویداد و فعالیت برای سازماندهی مردم در مورد تأثیرات بد توتون و تنباکو بر سلامتی ترتیب داده شده است. اگر سیگار را ترک کنید ، فواید و طولانی مدت آن برای سلامتی وجود دارد.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هر ساله روز جهانی بدون دخانیات را تشویق می کند تا خطرات بهداشتی استفاده از دخانیات را برجسته کند و دولت ها را تشویق به اجرای سیاست هایی کند که به کاهش مصرف سیگار و استفاده از سایر محصولات دخانیات کمک می کند.

متن روز جهانی بدون دخانیات 2021 به سیگاری ها و قلیونی ها +عکس و پوستر

براساس WHO ، مصرف دخانیات سالانه بیش از 8 میلیون نفر را در سراسر جهان از بین می برد. سیگار کشیدن هر نوع تنباکو ظرفیت ریه را کاهش می دهد و شدت بیماری های تنفسی را افزایش می دهد.

در سال 1987 سازمان بهداشت جهانی قطعنامه ای را تصویب کرد که 7 آوریل 1988 را “روز جهانی بدون سیگار کشیدن” اعلام کرد. این عمل به منظور ایجاد انگیزه در افراد جهت جلوگیری از مصرف دخانیات به مدت حداقل 24 ساعت انجام شد. بعداً در سال 1988 ، این سازمان قطعنامه دیگری را تصویب كرد كه روز جهانی بدون دخانیات در 31 مه برگزار خواهد شد.

متن روز جهانی بدون دخانیات 2021 به سیگاری ها و قلیونی ها +عکس و پوستر

متن و پیام روز جهانی بدون دخانیات 2021

بعضیام سیگار میکشن که بوی شیر دهنشون بره

…….

سیگار ترک نداره مرخصی داره فقط! +آره اگه سیگار رئیست باشه برای مرخصی هم تازه باید ازش اجازه بگیری

31 مه روز جهانی بدون دخانیات است امیدوارم که دیگه سیگار نکشی

متن روز جهانی بدون دخانیات 2021 به سیگاری ها و قلیونی ها +عکس و پوستر

ترک سیگار کف مطالباتت از خودت باشد نه سقف آرزوهای تو!

معمولا آدما اونقدر درگیر ترک سیگار میشن که یادشون میره این هدف تازه پله اوله واسه اهداف بزرگتر… اگه بتونن یه قدم جلوتر رو هم ببینند حتما انگیزه میگیرن

متن های زیبا درباره سیگار

میتونه یه عمر باهات بمونه به بهانه “همین یه مدت!”. اگر به اسم شرایط فعلی نگهش داشتی تو زندگیت در جریان باش!

…….

عاشق سیگاری؟ عاشق شدن اتفاق سختی نیست…! چیزی که دشواره عاشق کردنه! بلدی؟

متن روز جهانی بدون دخانیات 2021 به سیگاری ها و قلیونی ها +عکس و پوستر

نمیخواهم مثل یک نخ سیگار بسوزی

میخواهم همیشه داشته باشم تو را مثل یک فندک یادگاری

…….

من بیهوده سوختم

درست مثل یک سیگار روشن

وسط لب های کسی که سیگاری نیست

متن روز جهانی بدون دخانیات 2021 به سیگاری ها و قلیونی ها +عکس و پوستر متن روز جهانی بدون دخانیات 2021 به سیگاری ها و قلیونی ها +عکس و پوستر متن روز جهانی بدون دخانیات 2021 به سیگاری ها و قلیونی ها +عکس و پوستر متن روز جهانی بدون دخانیات 2021 به سیگاری ها و قلیونی ها +عکس و پوستر

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *