بازیگر نقش رویا در فیلم لونه شغال کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش رویا در فیلم لونه شغال کیست +بیوگرافی و عکس

رویا در فیلم لونه شغال کیست

الهه حسینی بازیگر نقش رویا زندی در فیلم لونه شغال میباشد او بازیگر سینما و تلویزیون بوده که سابقه بازی در فیلم دیوار و لونه شغال و سریالهای در مسیر زاینده‌رود و هاتف را دارد.

بازیگر نقش رویا در فیلم لونه شغال کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی رویا در فیلم لونه شغال

الهه حسینی متولد دهه 60 بوده و از بازیگران با سابقه تلویزیون و سینمای ایران میباشد که سالها در عرصه بازیگری فعالیت دارد او در فیلم های دیوار و لونه شغال تجربه بازی داشته و در سریال در مسیر زاینده رود و هاتف بازی کرده است.

سوابق

الهه حسینی نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1389 در سریال در مسیر زاینده‌رود به کارگردانی حسن فتحی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال دیوار، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای الهه حسینی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون مهدی سلطانی، حسین محجوب، مهرانه مهین‌ترابی و اشکان خطیبی را تجربه کرد.

بازیگر نقش رویا در فیلم لونه شغال کیست +بیوگرافی و عکس

الهه حسینی در سال 1391 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در 2 فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم الهه حسینی در این سال، بازیگری در فیلم تعبیر خواب به کارگردانی رضا دادویی و سریال دیوار به کارگردانی سیروس مقدم محسوب می‌شود.

بازی در فیلم لونه شغال

رضا دادویی کارگردان فیلم سینمایی «لونه شغال» درباره این فیلم که به سفارش ناجی هنر ساخته شده است، بیان کرد: من برای ساخت این فیلم پرونده‌های مختلف و اخبار و اطلاعات متعددی را بررسی کردم و بر این اساس طرح فیلمنامه شکل گرفت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *