تصاویر زلزله کرمان,خسارات زلزله کرمان

تصاویر زلزله کرمان و عکس های خسارات زلزله کرمان

تصاویر زلزله کرمان و عکس های خسارات زلزله کرمان را در این بخش از گالری تصاویر مجله شبونه آماده نموده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

زلزله های چند روز اخیر استان کرمان وحشت را دوباره به این شهر برگردانه است و همچون استان کرمانشاه مردم روستاها خانه هایشان ویران شده و باید با زندگی در چادر به استقبال فصل سرد زمستان بروند.

تصاویر زلزله کرمان,خسارات زلزله کرمان

زلزله 6 ریشتری در استان کرمان

در روزهایی که همه توجه ها به مردم زلزله زده و داغدار استان کرمانشاه بود زلزله ای 6 ریشتری استان کرمان را هم تکان داد و بسیاری از خانه های این شهر را ویران کرد.

تصاویر زلزله کرمان,خسارات زلزله کرمان

این زلزله در ساعات ابتدایی شب رخ داد و مردم کاملا هوشیار بودند و به سرعت خود را به مکان های امن رساندند و خوشبختانه خسارات جانی را در بر نداشت اما خانه های روستاها کاملا ویران شدند.

تصاویر زلزله کرمان

استان کرمان یکی از استان های کویری کشورمان است که در سال های گذشته همیشه حوادث طبیعی گریبانگیر آن بوده است

تصاویر زلزله کرمان,خسارات زلزله کرمان

از مهمترین و مرگبار ترین حوادث طبیعی باید به زلزله بم اشاره کرد که در جان هزار از هموطنان مان را گرفت و مصیبت بزرگی را در تاریخ کشورمان به ثبت رساند.

زلزله بم را هیچ یک از مردم ایران و حتی جهان فراموش نخواهند کرد که به بلایی بر سر مردم این استان آورد.

تصاویر زلزله کرمان,خسارات زلزله کرمان

استان کرمان روی 18 گسل فعال

در استان کرمان ۱۸ گسل فعال وجود دارد که خود شامل هزاران گسله می‌شود که ۹۸ درصد استان کرمان را فراگرفته‌اند.

رفتار گسل‌ها هیچ‌گاه قابل پیش‌بینی نیست اما بدون شک زمین‌لرزه‌های متوالی و مکرری که در راستای گسل‌های جنوب استان و همچنین «گل نایبند» دیده می‌شود نشان می‌دهد این استان به‌صورت بالقوه با مشکلات عدیده زمین‌لرزه دست‌وپنجه نرم می‌کند.

تصاویر زلزله کرمان,خسارات زلزله کرمان

اما زمین‌لرزه هیچ‌گاه قابل پیش‌بینی نیست، کرمانی‌ها که تصور نمی‌کردند به این زودی‌ها شهرشان با زلزله‌ای قوی بلرزد یکی از شدیدترین زمین‌لرزه‌های دهه اخیر -چه ازنظر قدرت و چه مدت- را روز گذشته تجربه کردند که قدرت آن ۶.۱ ریشتر ثبت شده است.

تصاویر زلزله کرمان,خسارات زلزله کرمان تصاویر زلزله کرمان,خسارات زلزله کرمان تصاویر زلزله کرمان,خسارات زلزله کرمانتصاویر زلزله کرمان و عکس های خسارات زلزله کرمان تصاویر زلزله کرمان,خسارات زلزله کرمانتصاویر زلزله کرمان و عکس های خسارات زلزله کرمان تصاویر زلزله کرمان,خسارات زلزله کرمان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *