زمان جشن عاطفه ها ۱۴۰۲چه روزیست و چیست +لینک ثبت نام

زمان جشن عاطفه ها ۱۴۰۲ چه روزیست و چیست +لینک ثبت نام

جشن عاطفه‌ها در مدارس در روز سه شنبه 4 مهر 1402 بوده که با شعار «آینده ساز باشیم» برگزار میشود علاقمندان میتوانند در این جشن ثبت نام کنند البته در همه مدارس ابتدایی این مراسم برگزار میشود و مسئولان مدرسه جشن عاطفه ها 1402 را برگزار میکنند..

زمان جشن عاطفه ها ۱۴۰۲ مدارس چه روزیست

جشن عاطفه ها هر ساله در 4 مهرماه برگزار میشود و مدارس در این جشن به یاری خانواده دانش اموزان مبلغی را برای دانش اموزان نیازمند جمع اوری میکنند تا انها نیز بتوانند در ایام مدرسه وسایل مورد نیاز تحصیلی را تهیه کنند.

زمان جشن عاطفه ها ۱۴۰۲چه روزیست و چیست +لینک ثبت نام

کار خیرخواهانه که در مدارس کشور برگزار میشود و دانش اموز از والدین خود مبلغی درون پاکت گذاشته و به مدرسه اهدا میکنند تا صرف دانش اموزان نیازمند شود.

زمان جشن عاطفه ها چیست

جشن عاطفه ها به کمک نقدی و غیرنقدی دانش اموزان برای کمک به دانش اموزان نیازمند گفته میشود که هرساله در چهارم مهرماه در همه مدارس کشور برگزار میشود. معمولا مسئولان هر مدرسه با شروع مدرسه از دانش اموزان میخواهند در صورت تمایل برای 4 مهر ماه مبلغی را درون پاکت بگذارند و برای کمک به دنش اموزان نیازمند به همراه خود بیاورند و مدیر مدرسه با برگزاری یک جشن در نمازخانه یا حیاط مدرسه دانش اموران این مبلغ را از انها دریافت میکند.

زمان جشن عاطفه ها ۱۴۰۲چه روزیست و چیست +لینک ثبت نام

قائم مقام سازمان دانش آموزی افزود جشن عاطفه‌ها به منظور کمک‌های نقدی و غیرنقدی دانش آموزان برای دانش آموزان بی بضاعت در سراسر کشور در تعداد ۱۱۰ هزار مدرسه با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) از ۴ مهرماه به مدت یک هفته برگزار می‌شود. اما این جشن در تعداد ۷۲۳ پایگاه به صورت پایلوت باحضور مسئولین در سراسر کشور برگزار می شود. کمک های دریافتی پس از اخذ، ابتدا در بین دانش آموزان نیازمند توزیع و درصورت عدم نیاز به مدارس نیازمند دیگر ارسال می شود.

کد دستوری

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با اشاره به اینکه 2 میلیون دانش آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد هستند خاطرنشان کرد: خیران و مردم شریف استان می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۵۰۵ و کد دستوری *۸۸۷۷*۰۱۱# مبالغ مورد نظر خود را واریز نمایند تا در تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت مشارکت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *