زمان پخش تکرار سریال بدل از شبکه سه +زمان بازپخش

زمان پخش تکرار سریال بدل از شبکه سه +زمان بازپخش

زمان پخش تکرار سریال بدل از شبکه سه

سریال بدل هرشب ساعت 20:30 از شبکه سه پخش میشود و زمان بازپخش این سریال ساعات 1:00 و 10:00 روز بعد خواهد بود.

سریال بدل جدیدترین سریال تلویزیون به کارگردانی علی مسعودی بوده که از شبکه سه پخش میشود و بازیگران شناخته شده در لیست زیر در آن حضور دارند

شهرام قائدی
اشکان اشتیاق
ابوالفضل رجبی
پریسا مقتدی
عرفان عاصفی
ساعد هدایتی
اصغر حیدری
هادی عامل هاشمی
ماهان عبدی
شهین تسلیمی
اسدالله یکتا
محمد اسلامی
آوا رزازان
سینا رازقی
مرتضی زارع
گیتی معینی

این مجموعه در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای به کارگردانی و نویسندگی علیرضا مسعودی (علی مشهدی) ساخته شده است.

زمان پخش تکرار سریال بدل از شبکه سه +زمان بازپخش

خلاصه داستان

این سریال شخصی به‌نام رضا عطاران و زندگی افراد ساکن در یک محله است. سریال بدل زندگی خانواده‌ای که از قدیم، نسل‌به‌نسل به شغل عطاری مشغول هستند را نشان می‌دهد. این خانواده با تغییر و تحول در شیوه زندگی مردم در دنیای امروز با چالش‌هایی روبه‌رو شده‌اند.

سریال بدل با لحنی طنز به مسائل و مشکلات این خانواده عطار می‌پردازد. طنز موقعیت و دیالوگ‌های قوی از ویژگی‌های بارز این سریال است. فیلمبرداری سریال بدل در سه روستای شورین و اشتران و ورکانه استان همدان انجام شده است و نام روستای چشمه قل قل که در سریال به‌عنوان محل زندگی خانواده عطاری معرفی می‌شود، غیر واقعی و خیالی است.

علی مشهدی فیلم‌نامه سریال بدل را دقیقا مشابه سریال نوروز رنگی درباره زندگی افراد ساکن در یک محله نوشته است. داستان درمورد خانواده‌ای است که از قدیم تابه‌اکنون، نسل‌به‌نسل به شغل عطاری مشغول هستند؛ اما تغییرات زمانه آن‌ها را با چالش هایی روبه‌رو می‌کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *