زمان پخش جوکر 2 و از کدام شبکه ای پخش میشه

زمان پخش جوکر 2 و از کدام شبکه ای پخش میشود

زمان پخش جوکر ۲ طبقه بیست و یک

جوکر 2 از تاریخ ۱۶ خرداد 1403 به صورت هفتگی هر چهارشنبه ساعت 8 صبح پخش میشود.

فصل دوم جوکر با اجرای احسان علیخانی آماده پخش از فیلیمو بوده که طرفداران این برنامه بی‌صبرانه منتظر آن هستند.

تجربه موفق احسان علیخانی در ساخت جوکر که سیروس میمنت برنده آن شد حالا به علت استقبال گسترده مردم از این برنامه تصمیم گرفته که فصل دوم آن را هم تولید کند بدون شک جوکر یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های شبکه نمایش خانگی بوده که موفق شده بیشترین بازدید را در شبکه نمایش خانگی و فیلیمو داشته باشد.

جوکر 2 از کدام شبکه ای پخش میشه

اما برخی از قمندان به این برنامه می‌خواهند بدانند که آیا برنامه جوکر در تلویزیون نیز پخش می‌شود یا نه که پاسخ منفی است این مسابقه صرفاً در شبکه نمایش خانگی و پلتفرم فیلیمو و همچنین سایت شبونه عرضه خواهد شد و در تلویزیون یعنی صدا و سیما پخش نمی‌شود البته برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای به صورت غیرقانونی این برنامه را پخش می‌کنند.

طبقه 21 یعنی چه؟

در اینباره فیلیمو نوشته است همه سریال‌ها در فصل جدید فقط به شماره اکتفا نمی‌کنند و یک زیرعنوان برای خودشان دارند. مثل زخم کاری؛ بازگشت و… چرا جوکر نداشته باشد؟ جوکر ۲؛ طبقه بیست و یک، عنوان این فصل جوکر است که با تماشای قسمت اول، متوجه وجه تسمیه و علت این نامگذاری می‌شوید. فقط کافی است چند روز دیگر صبر کنید… چند روز.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *