زمان پخش سریال دفتر یاداشت رضا عطاران مشخص شد +تیزر

زمان و ساعت پخش سریال دفتر یادداشت و چند شنبه از کدام شبکه پخش میشود

سریال «دفتر یادداشت» هر جمعه ساعت 8 صبح از فیلم نت و سایت شبونه پخش میشود این سریال از صدا وسیما پخش نمیشود به همین دلیل در صداوسیما منتظر پخش نباشید.

سریال دفتر یادداشت جدیدترین سریال رضا عطاران در شبکه نمایش خانگی و فلتفرم فیلم نت پخش میشود می‌باشد این سریال توسط کیارش اسدی زاده کارگردانی شده است سریالی که ژانر طنز داشته و توانسته توجه کاربران شبکه نمایش خانگی را به خود جلب کند.

زمان پخش سریال دفتر یاداشت رضا عطاران

سریال «دفتر یادداشت» هر جمعه ساعت 8 صبح از فیلم نت و سایت شبونه عرضه میشود.

سریال «دفتر یادداشت چه روزی پخش میشود:

روزهای جمعه پخش میشود

زمان پخش سریال دفتر یاداشت رضا عطاران مشخص شد +تیزر

درباره سریال

مسعود خاکباز نویسنده سریال بوده و تهیه کنندگی آن را حسین اکبری بر عهده دارد از روز گذشته ویدیویی از تیزر دفتر یادداشت با حضور رضا عطاران در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

زمان و ساعت پخش سریال دفتر یادداشت رضا عطاران مشخص شد

رضا عطاران در حالی که با سیگاری بر لب بر روی صندلی نشسته است تعداد زیادی از دختران جوان با لباس پرستاری برای او آتش روشن می‌کنند تا سیگار او را روشن کنند.

سریال دفتر یادداشت در سکوت کامل خبری تولید شده است و ژانر طنز دارد قرار است که این سریال از طریق پلتفرم فیلم نت بعد از ماه محرم و سفر پخش شود.

تیزر سریال دفتر یاداشت

رضا عطاران نخستین بار در سال 1391 حضور در شبکه خانگی را با بازی در سریال «قلب یخی 3» به کارگردانی سامان مقدم تجربه کرد. سریالی که البته با وجود اکثر ستاره‌های سینمای ایران به دلیل توزیع نامناسب و نامرتب شکست خورد.

عطاران بعد از این سریال ، تمام تمرکز خود را معطوف به حضور در سینما کرد تا اینکه در سال 1398، پلتفرم «نماوا» اعلام کرد که او قصد دارد سریالی را برای این پلتفرم کارگردانی و بازی کند. سریالی که البته هیچ‌گاه به شکل جدی وارد مرحله تولید نشد و در حد همان خبر باقی ماند.

خلاصه داستان سریال دفتر یادداشت

کاراکتر اصلی سریال دفتر یاداشت ایرج با بازی رضا عطاران میباشد او قبلا کارآگاه بوده و حالا بعد از بازنشستگی و کهولت سن دچار آلزایمر شده است

ایرج اتفاقات کوچک را سریع فراموش می‌کند، اما همچنان ذهنی خلاق و فعال در زمینه حل معما‌های پیچیده کارآگاهی دارد. او حالا در معرض درگذشت خواهرش قرار گرفته و در پایان قسمت اول، دچار این تردید می‌شود که خواهرش به مرگ طبیعی نمرده است؛ او قصد دارد این معما را حل کند.

«دفتر یادداشت» در واقع یادگاری است که خواهر ایرج برایش به یادگار گذاشته و از او خواسته تا همه چیز را در آن یادداشت کند و جلوی فراموشی‌اش را بگیرد. تنها توصیه خواهرانه‌اش هم این است: «با خانم‌ها محترمانه رفتار کن.» این توصیه‌ای است که در همان قسمت ابتدایی می‌توان حدس‌هایی درباره دلیلش زد. ایرج واقعا در ارتباط با زنان اطرافش چالش‌های جدی دارد!

سریال دفتر یادداشت چند شنبه از کدام شبکه پخش میشود

سرایل دفتر یادداشت فقط از طریق اینترنت پخش میشود و از تلویزیون پخش نمیشود این سریال از طریق سایت شبونه هر جمعه ساعت 8 صبح ببینید.

همچنین ببینید:

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *