زمان پخش سریال زیرخاکی 2 (فصل دوم زیرخاکی) +ساعت پخش

زمان پخش سریال زیرخاکی 2 (فصل دوم زیرخاکی) +ساعت پخش این سریال را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده مشاهده نمایید.

زمان پخش سریال زیرخاکی 2 (فصل دوم زیرخاکی) +ساعت پخش سریال زیرخاکی 2 پژمان جمشیدی کی پخش میشود؟ را در این صفحه مشاهده نمایید. یکی از سریالهای طنز پربیننده با هنرنمایی ژاله صامتی و پژمان جمشیدی که سال گذشته از شبکه اول یما بر روی انتن رفت به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفت و دست اندرکاران این سریال تصمیم گرفتند که فصل دوم آن را هم تولید کنند.

زمان پخش سریال زیرخاکی 2 (فصل دوم زیرخاکی) +ساعت پخش

فصل دوم این مجموعه با شرایط کرونایی که وجود داشت در نهایت در سال 1399 تولید شد تا برای سال 1400 آماده پخش شود.

زمان پخش سریال زیرخاکی 2

این سریال قرار است که بعد از ماه مبارک رمضان و با شروع عیدسعید فطر بر روی انتن برود البته ممکن است برای اول خردادماه پخش شود اما احتمال پخش از عید فطر خیلی بیشتر است.

این سریال کمدی-تاریخی که مربوط به دهه های ۵۰ و ۶۰ خورشیدی است، داستان مردی را به تصویر می‌کشد که به دنبال زیرخاکی می‌گردد. او در طی داستان درگیر مسائلی همچون؛ دستگیری به جرم پخش اعلامیه ضد شاه، کمک به برادرش در تعمیر موشک ارتش و… می‌شود. جالب است که در همه این موارد او از ماجراهایی که حول تحول ایران می‌افتد بی‌خبر و بی‌اعتنا است و مشغول به کار خودش است.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *