زمان پخش و تکرار برنامه حسینیه معلی محرم 1402

زمان پخش و تکرار برنامه حسینیه معلی محرم 1402

برنامه حسینیه معلی محرم 1402 هرشب ساعت 22:31 دقیقه از شبکه سه پخش میشود و بازپخش تکرار آن روز بعد ساعت 15:27 میباشد.

این برنامه با اجرای نجم الدین شریعتی و حضور سیدمجید بنی‌فاطمه، میثم مطیعی، مهدی رسولی و رضا هلالی روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

این ویژه برنامه با محوریت ایام محرم به روایت مادرانگی‌ها در واقعه کربلا بر اساس شاخص‌های موضوعی همچون هجرت، وفاداری، ولایت‌مداری و... خواهد پرداخت و به صورت زنده از حرم مطهر رضوی، پخش خواهد شد.

برنامه حسینیه معلی شب های دهه اول محرم ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما و ساعت ۱ بمداد از شبکه قرآن پخش می شود و تکرار نیز در ساعت ۱۵:۰۰ روز بعد خواهد بود. شما می توانید پخش و تکرار برنامه حسینیه معلی محرم را هر شب در ساعات ۲۲:۳۰ و ۱۵:۳۰ تماشا کنید

برنامه حسینیه معلی در سال 1402 با اجرای نجم الدین شریعتی بوده و داوران این برنامه سید مجید بنی فاطمه، عبدالرضا هلالی، میثم مطیعی و مهدی رسولی هستند که از 27 تیر ماه پخش آن آغاز شده است.

زمان پخش و تکرار برنامه حسینیه معلی محرم 1402

زمان پخش و تکرار برنامه حسینیه معلی محرم

برنامه حسینیه معلی در محرم 1402 هرشب ساعت 22:31 دقیقه از شبکه سه پخش میشود و بازپخش تکرار آن روز بعد ساعت 15:27 میباشد.

بخشی از جدول پخش شبکه‌های سیما در ماه محرم امسال همچون سال‌های گذشته به پخش زنده مراسم و مجالس عزاداری سیدالشهداء (ع) در سراسر کشور اختصاص می‌باید، اما همزمان با شروع ایام عزاداری ماه محرم ویژه برنامه‌هایی نیز متناسب با حال و هوای ماه محرم و صفر روی آنتن شبکه‌های سیما می‌رود. در ادامه ویژه برنامه‌های شاخص شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، پنج، افق، قرآن و آموزش سیما برای ایام ماه محرم و صفر معرفی خواهد شد.

زمان پخش و تکرار برنامه حسینیه معلی محرم 1402

برنامه مداحی حسینیه معلی

«حسینیه معلی» برنامه‌ای با هدف ترویج فرهنگ روضه خوانی، نوحه خوانی و هیئت داری است، که با حضور کارشناسان مداح در ماه محرم و صفر ۱۴۰۱ از آنتن شبکه سه سیما در دو فصل پخش شد. فصل سوم این برنامه ویژه اعیاد شعبانیه از سه شنبه ۲ اسفند ساعت ۲۲:۱۵ به روی آنتن رفت. در فصل اول و دوم حامد سلطانی مجری این برنامه بود و احمد اکبرنژاد در فصل سوم اجرای برنامه را برعهده داشت.

فصل چهارم «حسینیه معلی» با اجرای نجم‌الدین شریعتی و با حضور سید مجید بنی فاطمه، عبدالرضا هلالی، میثم مطیعی و مهدی رسولی، از سه‌شنبه ۲۷ تیر همزمان با شب اول ماه محرم تا شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام پخش می‌شود.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *