زمان پخش و تکرار سریال همه گیری از شبکه سه سیما ۱۴۰۲ + روزها و ساعت پخش

زمان پخش و تکرار سریال همه گیری از شبکه سه سیما ۱۴۰۲ + روزها و ساعت پخش

زمان پخش سریال همه گیری هرشب ساعت ۲۰:۳۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۲ شب، ۹صبح و ۱۴ ظهر از شبکه یک پخش می شود.

زمان پخش و تکرار سریال همه گیری

سریال همه گیری هرشب ساعت ۲۰:۳۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۲ شب، ۹صبح و ۱۴ ظهر از شبکه یک پخش می شود.

زمان پخش و تکرار سریال همه گیری از شبکه سه سیما ۱۴۰۲ + روزها و ساعت پخش

این سریال توسط محمدصادق بکتاشیان کارگردانی شده است و تهیه کنندگی آن را سعید کمانی عهده دار است سال ساخت این مجموعه سال ۱۴۰۱ و بعد از دوران کرونا بود که در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی ساخته شد.

درباره سریال

سریال همه گیری در دو فصل ساخته شده است که فصل اول ان با نام موج اول پخش شد و حالا فصل دوم با نام همه گیری در حال پخش میباشد.

ضبط این سریال تمام شده است و لوکیشن اصلی در کویر کاشان بود و دلیل این انتخاب هم قصه‌ای بود که در سریال اتفاق می‌افتاد. ناگفته نماند برخی چهره‌ها از سریال کنار رفتند چون کاراکترشان تمام شده بود. مثل فریبا متخصص که در فصل نخست شهید می‌شود. یا مهدی فخیم‌زاده که در فصل دوم حضور ندارد.اکنون ان سریال از ۲۵ تیر ۱۴۰۲ از شبکه سه پخش می شود.

همچنین ببینید:

زمان پخش و تکرار سریال عشق کوفی از شبکه سه ۱۴۰۲ + ساعت پخش تکرار

تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی خاطرنشان کرد: ضبط این سریال تمام شده است و لوکیشن اصلی در کویر کاشان بود و دلیل این انتخاب هم قصه‌ای بود که در سریال اتفاق می‌افتاد. وی افزود: برخی چهره‌ها از سریال کنار رفتند چون کاراکترشان تمام شده بود. مثل فریبا متخصص که در فصل نخست شهید می‌شود. یا مهدی فخیم‌زاده که در فصل دوم حضور ندارد.

زمان پخش و تکرار سریال همه گیری از شبکه سه سیما ۱۴۰۲ + روزها و ساعت پخش

نیلوفر کوخانی هم نقش متین، سوپروایزر بیمارستان را بازی می‌کند. نقش همسر او را نیما شاهرخ‌شاهی بازی می‌کند که کاراکتر او یک پزشک است که همه چیز را رها کرده و درست در نقطه مقابل گروهی از کادر درمان است که فداکاری می‌ کنند.

بازیگران سریال همه گیری

محسن قصابیان، کوروش سلیمانی، مهدی صبائی، نیلوفر کوخانی، آتش تقی‌پور، آوا دارویت، علی غلامی، عبدالرضا نصاری، روزبه اختری، مالک سراج، مرتضی زارع، پونه آشورپور، ریحانه مسگری، سارا ولیانی و … در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *