زنی که جسد دایی اش را به بانک برد تا کلاهبرداری کند (فیلم)

زنی که جسد دایی اش را به بانک برد تا کلاهبرداری کند (فیلم)

اریکا دی سوزا ویرا نانز زنی 42 ساله برزیلی جنازه دایی اش را به بانک برد تا کلاهبرداری کند این اقدام او توجه همه مردم دنیا را به خود جلب کرده است این زن وقتی متوجه میشود که دایی اش فوت کرده جسد او را به بانک میبرد تا بتواند با اثر انگشت او همه حساب دایی اش را خالی کند.

فیلم زنی که جسد دایی اش را به بانک برد

وقتی که متصدی بانک به این موضوع پی برد پلیس را در جریان قرار داد و این زن دستگیر شد.

این زن در اعترافاتش میگوید دایی اش پول زیادی در بانک داشته است و وقتی متوجه شده که فوت کرد سعی کرده که جسد را با ویلچر به بانک بیاورد و پول هایش را از حساب خارج کند این زن میگوید به کارمند بانک گفتم که دایی ام مشکل جسمانی دارد و قرص هایش را خورده و نمیتواند صحبت کند.

انعکاس این خبر و ویدیویی دوربین مدار بسته در رسانه های دنیا واکنش های زیادی را در پی داشت و میتوان گفت که مهمترین خبر روزهای اخیر در رسانه های دنیا بوده است.

اریکا دی سوزا»، دایی ۶۸ ساله خود به نام «پائولو روبرتو براگا» را در حالی که روی ویلچر نشسته بود به بانک آورد تا به او برای دریافت وام ۳۲۰۰ دلاری کمک کند. او مدعی بود که خواهرزاده و مراقب اصلی مرد است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *