ساخت فیلم غیر اخلاقی در داخل دبیرستان مشهدی

ساخت فیلم غیر اخلاقی در داخل دبیرستان مشهدی

ساخت فیلم غیر اخلاقی در داخل دبیرستان مشهدی با نقش بدل مسی را با جزئیات
در مجله شبونه بخوانید.

ساخت فیلم غیر اخلاقی در داخل دبیرستانی در مشهدی

در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۹۷ یک گروه فیلمبرداری که متشکل از پنج پسر و دختر جوان بود
به علت ساخت فیلم مستهجن و غیر اخلاقی در داخل یکی از دبیرستانهای مشهد دستگیر شدند.
این گروه فیلمبرداری با ورود غیرمجاز به داخل دبیرستان اقدام به فیلمبرداری در یکی از
کلاسهای این دبیرستان کرده و فیلم مستهجن ساخته و در فضای مجازی منتشر کردند .

ساخت فیلم غیر اخلاقی در داخل دبیرستان مشهدی

بازداشت اعضای گروه تولید فیلم های مستهجن

همه این گروه فیلمبرداری بازداشت شدند که یکی از آنها فراری بود که با دستگیری متهم فراری این پرونده و انتقال متهمان به دادسرا اعترافات و نحوه ورود به دبیرستان برای تولید فیلم های ناهنجار شروع شد.

جزئیات و نقشه ورود به دبیرستان

این پرونده با شکایت مدیر یکی از دبیرستان های معروف مشهد به پلیس فتا شروع شد که گفت :افرادی ناشناس در زمانی که شخصی داخل دبیرستان تحت مدیریت او نبوده به صورت غیر قانونی وارد آنجا شده و در داخل یکی از کلاس های این مجموعه آموزشی اقدام به ساخت کلیپی غیر اخلاقی کرده اند و آن را در فضای مجازی انتشار داده اند.
این مدیر جوان گفت ؛ من افراد سازنده و بازیگران این ویدئوی کوتاه را نمی شناسم و متهمان برای تخریب وجهه این مرکز آموزشی و بدگمان کردن اولیای دانش آموزان در انتهای این فیلم نا متعارف نام او را نوشته و از هماهنگی هایش برای ساخت کلیپ تشکر کرده اند.

 

بازداشت کردن کارگردان غیر اخلاقی

مأموران پلیس فتا با تلاش و کوشش و تحقیقات خود با انجام اقدامات فنی در فضای مجازی صفحه اینستاگرام سازنده این کلیپ را شناسایی و سپس شماره تلفن همراهی که متهم از آن برای بازکردن این صفحه اینترنتی استفاده کرده بود را ردزنی کردند.
او تاکنون فیلم های زیادی را در فضای نجازی منتشر کرده است.
متهم اصلی و کارگردان این فیلم ها در منطقه صیادشیرازی مشهد شناسایی و بازداشت شد.
شغل این پسر جوان ساخت و تدوین فیلم بود.

جوان ٢٨ساله که سازنده و یکی از بازیگران فیلم غیر اخلاقی تولید شده بود ، دیگر همکارانش لو داد که چهار نفر بودند که دو پسر ٢٠ساله و یک مادر و دختر ٣٨ و ٢٠ساله بودند و همه دستگیر شدند.
متهمان بازداشت شده بعد از تشکیل پرونده برای ادامه تحقیقات به دادسرا منتقل شدند و پرونده برای طی شدن مراحل قضایی در اختیار قاضی جوانبخت، بازپرس شعبه ٧5١دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ٧ مشهد قرار گرفت.

 

اعترافات متهم اصلی

متهم اصلی در اعترافات خود مدعی شد که کلیه اقداماتش در خصوص ساخت این فیلم کوتاه با هماهنگی مؤسس این دبیرستان بوده و این فرد از قصد آنان اطلاع داشته است که همین ادعا موجب شد تا مؤسس این مجموعه تربیتی آموزشی برای توضیح در این خصوص به دادسرا احضار شود.
مؤسس این دبیرستان خصوصی اظهار بی اطاعی کرد و گفت من این افراد را نمیشناسم.

احضار مستخدم دبیرستان

بعد از مستخدم احضار شد که مرد میان سالی به نلم حمید بود.

بابای مدرسه در برگه اظهاراتش نوشت:« دو هفته قبل طی هماهنگی مسئولان مدرسه بدل مسی، بازیکن یکی از تیم های فوتبال اروپایی را به مدرسه آوردند و متهم اصلی نیز مسئول تصویر برداری و ساخت کلیپ تبلیغاتی این ماجرا بود. آن روزها مدیر مدرسه گفته بود چنانچه متهم و تیم تصویر برداری اش به مدرسه آمدند آن ها را راه بدهم. چند روز پیش این پسر جوان دوباره به مدرسه آمد و گفت که برای تصویر برداری و ساخت فیلم با مدیر مدرسه هماهنگ کرده است و من هم چون او و تیمش چند مرتبه به مدرسه آمده بودند، آن ها را راه دادم و بعد هم به سراغ کار خودم رفتم. من هیچ اطلاعی از کار این افراد نداشتم و حتی در زمان فیلم برداری به سراغشان نرفتم.»

حقیقت ماجرا از زبان متهم

در حالی ادعای متهم اصلی مبنی بر هماهنگی اش برای ساخت این کلیپ غیر اخلاقی موضوع حل نشده ای بود که مسئولان دبیرستان نسبت به آن اظهار بی اطلاعی می کردند اما متهم در آخرین اظهاراتش مدعی شده که برای تهیه این کلیپ غیر اخلاقی با پسر مؤسس دبیرستان هماهنگی داشته است.
وی تصریح کرد:دو بازیگر خانم بازداشت شده این کلیپ که مادر و دختر هستند در اظهارات خود بیان کرده اند، چند فیلم دیگر برای متهم اصلی بازی کرده و در قبال آن پول دریافت کرده اند. علاوه بر این متهم زن ٣٨ساله نیز در بخش دیگری از اعترافاتش مدعی شده مطلقه می باشد و با متهم اصلی رابطه داشته است.

بازپرس شعبه ٧5١دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ٧مشهد ادامه داد:اتهام متهمان این پرونده ورود به عنف، نشر اکاذیب و ساخت فیلم با محتویات مستهجن است که قانون گذار برای این گونه جرائم محکومیت حبس در نظر گرفته است

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *