فیلم صحبت های ساسی مانکن و ترانه علیدوستی درباره فیلم شیدا

فیلم صحبت های ترانه علیدوستی درباره فیلم شیدا

ساسی مانکن خواننده مستهجن که چند روز پیش عکسی به شکل پوستر از خود و ترانه علیدوستی به اشتراگ کذاشت خبر از همکاری و همبازی شدن خود با این بازیگر را در یک فیلم سینمایی به نام شیدا داد که ترانه علیدوستی این موضوع را رد کرد.

 

حالا ساسی مانکن در ویدیویی مدعی شده ترانه علیدوستی دروغ میگوید و او با ترانه علیدوستی دو سال پیش این فیلم را بازی کرده است!

بیوگرافی ترانه علیدوستی و همسرش

ماجرا چیست؟

بدون شک این موضوع هم همان ترفند همیشگی برای موزیک ویدیو جدیدش است که هر ساله سعی میکند با حاشیه سازی آن را مهم نشان بدهد.

سال گذشته هم ویدیویی از کتک خوردن خود در خیابان را پخش کرد که بعدا مشخص شد مربوط به موزی ویدیویش بوده است.

 

با این حال، پس از تکذیب وکیل ترانه علیدوستی، ساسی مانکن با انتشار دو ویدئو در صفحه ی اینستاگرامش بر ادعای خود پافشاری کرد. در ویدئوی اول او ادعا می کند فیلم «شیدا» دو سال و نیم قبل فیلمبرداری شده و حالا به تازگی آماده ی نمایش شده و تیزر رسمی آن هم به زودی منتشر خواهد شد.

کسانی که ساسی مانکن را بشناسند می دانند که او هر سال یک آهنگ بیرون می‌دهد که با هر ترفندی سعی دارد تا این آهنگ اصطلاحا «هیت» شود از کلمه انگلیسی Heat گرفته شده است، یعنی در میان مخاطبان محبوب شده و بسیار زباد شنیده شود.

در ویدئوی دوم ساسی مانکن با گلایه می گوید که این ماجرا ارتباطی به او ندارد و صرفاً خبر منتشر شده توسط صفحه ی فیلم را بازنشر کرده است. و بدون نام بردن از ترانه علیدوستی ادعا می کند که او در این فیلم بازی کرده اما حالا به دلایلی این موضوع را تکذیب می کند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *