ساعت و زمان پخش تکرار سریال لیسانسه ها (شبکه آی فیلم اسفند 1401)

ساعت و زمان پخش تکرار سریال لیسانسه ها (شبکه آی فیلم اسفند 1401)

سریال لیسانسه ها در اسفند 1401 هر شب ساعت 22 از شبکه آی فیلم پخش میشود و بازپخش تکرار 6:00 صبح و 14:00 میباشد.

ساعت و زمان پخش تکرار سریال لیسانسه ها

زمان پخش سریال لیسانسه ها :  ساعت 22:00 هر شب
زمان بازپخش و تکرار : 6:00 و 14:00
شبکه پخش: آی فیلم

ساعت و زمان پخش تکرار سریال لیسانسه ها (شبکه آی فیلم اسفند 1401)

سریال آی فیلم به کارگردانی و نویسندگی سروش صحت مییباشد که در سال ۱۳۹۵ از شبکه سه پخش شد و استقبال بسیار زیادی از این سریال صورت گرفت.

فصل اول این سریال در 28 قسمت 40 دقیقه ای ساخته شده است.

خلاصه داستان

داستان فصل اول سریال «لیسانسه ها » درباره پسر جوانی به نام حبیب است که وضع مالی مناسبی دارد ولی به علت ضعف در برقراری روابط اجتماعی هنوز نتوانسته همسری انتخاب کند.

مسعود در آستانه ازدواج است ولی مشکلات زیادی او را ازآغاز زندگی مشترک دور می کند. مازیار ، فرزند خانواده ای پرتنش و گرفتار است و فکرمهاجرت در سر دارد … حبیب و مسعود و مازیار سه رفیق لیسانسه هستند.

بازیگران سریال لیسانسه ها

دراین سریال بازیگرانی از جمله: هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی، امیر کاظمی، عرفان برزین، بیژن بنفشه‌خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت‌الله مهرآوران، آیدا نامجو و آتنه فقیه‌نصیری بـه ایفای نقش پرداخته اند.

اگر از تصویربرداری سریال لیسانسه‌ها خوشتان آمده و یا دوستش ندارید، بهتر است بدانید مدیر فیلمبرداری آن خسرو دادگرمرام بوده است. نظرتان درباره ضرباهنگ و تدوین سریال لیسانسه‌ها چیست؟ تدوین لیسانسه‌ها را مهدی جودی و آریا اردستانی انجام داده است. اگر صدای لیسانسه‌ها به‌گوشتان نشسته و یا از آن ناراضی هستید، شما را با صدابردار سریال لیسانسه‌ها یعنی مسعود شاهوردی و صداگذار آن یعنی علی پزشکی آشنا می‌کنیم. مهدی موسوی و شبنم اصغری طراحی صحنه سریال لیسانسه‌ها را انجام نموده و مهدی موسوی و شبنم اصغری طراحی لباس سریال لیسانسه‌ها را انجام داده است. مهرداد میرکیانی چهره‌پردازی یا طراحی گریم سریال لیسانسه‌ها را برعهده داشت. موسیقی متن سریال لیسانسه‌ها اثر بهنود یخچالی است و خواننده سریال لیسانسه‌ها نیز امید نعمتی هست. طراحی جلوه‌های ویژه بصری سریال لیسانسه‌ها توسط نیکان خبازی و فرزین رئیس طوسی به‌ثمر نشسته است.

 

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *