سامانه سهام عدالت www.samanese.ir +نحوه آزادسازی سهام عدالت

سامانه سهام عدالت www.samanese.ir +نحوه آزادسازی سهام عدالت و ثبت نام را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سامانه سهام عدالت www.samanese.ir

چند روزی است که تب و تاب بورس و خرید و فروش سهام در کشورمان حسابی داغ شده است و اگر سری به دفاتر پیشخوان در شهر خود زده باشید صف های طویل را مشاهده می کنید که برای آزادسازی سهام عدالت و دریافت کد بورسی صف کشیده‌اند.

این باعث شده که حسابی کارمندان دفاتر پیشخوان سرشان شلوغ باشد

حالا افراد زیادی هستند که سعی می کنند به سامانه سهام عدالت رجوع کرده و با آزادسازی سهام مدارک لازم را برای دریافت بورسی اقدام کنند.

سامانه سهام عدالت www.samanese.ir +نحوه آزادسازی سهام عدالت

برای دریافت اخبار مربوط به آزادسازی و سود سهام عدالت و ثبت نام سهام عدالت 99 می توانید به پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت مراجعه کنید که آدرس آن در ادامه می آید:

پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت

همچنین برای وارد کردن شماره شبا می توانید به سامانه سهام عدالت به آدرس زیر مراجعه کنید. سامانه سهام عدالت در گذشته برای ثبت نام سهام عدالت نیز استفاده شد اما سال ها است که ثبت نام جدید سهام عدالت 99 انجام نشده است. برای ثبت سهام عدالت باید صبر کرد تا سامانه سهام عدالت در این زمینه اطلاع رسانی کند و هنوز مشخص نیست سامانه سهام عالت کی باز میشود.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *