سامانه همکلاسی کارنامه الکترونیک دانش آموزان

ورود و نحوه کار با سامانه همکلاسی کارنامه الکترونیک دانش آموزان را به همراه جزئیات در این صفحه ببینید.

سامانه همکلاسی کارنامه الکترونیک دانش آموزان

با توجه به شیوع بیماری کرونا و برگزاری آنلاین مدارس و امتحانات آموزش و پرورش سعی کرده که تا حدی که میتواند از رجوع دانش اموزان به صورت حضوری در مدرسه جلوگیری کند و برای همین منظور سامانه ای را برای دریافت کارنامه دانش اموزان در نظر گرفته است که دانش اموزان بتوانند با مراجعه به آن از وضعیت نمرات پایانی خود اگاه شود.

سامانه همکلاسی کارنامه الکترونیک دانش آموزان

این پایگاه به منظور یکپارچه سازی مدارس برای توزیع کارنامه فعال شده است و برای همیشه دانش اموزان میتوانند نمرات پایانی خود را از طریق این پایگاه دنبال کنند.

برای ورود به پایگاه همکلاسی میتوانید اینجا را لمس کنید و یا به آدرس https://hamkelasi.co مراجعه نمایید

مهم‌ ترین عاملی که می‌تواند یک دلیل خوب برای استفاده از نرم افزار مدارس باشد، ساده‌تر شدن فرایند مدیریت و هوشمند شدن مدرسه است، احتمالا می‌دانید که یک مدرسه دارای تعداد زیادی فرایند پیچیده است که هر یک از آن‌ ها می‌توانند وابسته به دیگری باشند؛ به عنوان مثال برگزاری راحت کلاس‌های آنلاین، انجام ساده‌ی تکالیف به شکل الکترونیک و حضور و غیاب خودکار دانش‌ آموزان و کادر مدرسه نمونه‌ای فرایندهایی هستند که به کمک یک نرم افزار مدرسه خوب، خیلی ساده‌ تر و البته حرفه‌ ای‌ تر انجام خواهند شد.

شرکت دانش‌ بنیان راهبرد رایانه‌ رستاک، در سال ۱۳۸۶ شمسی و با هدف توسعه‌ مدیریت فناوری اطلاعات در مدارس کشور راه‌ اندازی شد. یکی از اهداف این شرکت دانش‌ بنیان، ارائه‌ راهکارهای نوین جهت نظارت بهتر بر عملکرد تحصیلی و انضباطی دانش‌ آموزان و همچنین آسان‌ سازی ارتباطات بین اعضای مدرسه است.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *