سایت بلیت فروشی بازی استقلال و پرسپولیس دربی ۱۰۳ + قیمت

سایت بلیت فروشی بازی استقلال و پرسپولیس دربی ۱۰۳ + قیمت

سایت بلیت فروشی بازی استقلال و پرسپولیس دربی ۱۰۳ با قیمت های این تعیین شده را در این صفحه مشاهده خواهید کرد.

علاقمندان برای خرید بلیط بازی پرسپولیس و استقلال می‌توانند با مراجعه به سایت www.footballeticket.ir/login اقدام به تهیه بلیت در جایگاه مورد نظرشان بپردازند.طریق لینک زیر اقدام کنند برای خرید باید ثبت نام کنید و سپس به قسمت خرید بلیط رفته و اقدام کنید.

 

تصمیم به برگزاری دربی پایتخت در تاریخ قبلی و یا موکول شدن آن به سال جدید، موضوعی بود که طی روزهای اخیر به سوژه اصلی و مورد بحث رسانه‌ها تبدیل شده بود.

در روزهای گذشته شایعاتی به گوش می‌رسید مبنی بر اینکه سازمان لیگ قصد دارد تا این دیدار را به دلیل برخی مسائل، در سال آینده برگزار کند. اصلی‌ترین عامل مطرح شدن این شایعه، برگزاری دربی ۲۴ ساعت پس از آخرین چهارشنبه سال بود که گفته می‌شد مشکلاتی را برای شورای تأمین ایجاد می‌کند.

نحوه خرید بلیت بازی استقلال و پرسپولیس

بر روی منوی خرید در بالا و یا پایین صفحه اصلی کلیک کنید تا به صفحه انتخاب بازی راهنمایی شوید.

۲- مسابقاتی که بلیت فروشی آنها فعال شده است، در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود. بر روی نام یا پرچم تیم مورد نظر از مسابقه مربوطه کلیک نمایید تا به صفحه انتخاب موقعیت راهنمایی شوید.

۳- در این صفحه موقعیتهای ورزشگاه نمایش داده می شود. بر روی موقعیت مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات موقعیت از قبیل: نام موقعیت، قیمت بلیت با کارت ملی و همچنین تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این موقعیت نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید. (توجه کنید لوگوی سمت چپ پایین نشان دهنده تیمی است که شما در حال خرید بلیت آن هستید)

۴- درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال شده باشد شما به صفحه مربوطه راهنمایی می شوید و در آنجا شماره جایگاه هایی که برای تیم انتخابی شما بلیت قابل فروش دارد، نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر جایگاه اطلاعات جایگاه از قبیل: شماره جایگاه، موقعیت جغرافیایی، نام موقعیت، قیمت بلیت با کارت ملی، تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این جایگاه و همچنین نمایی از چشم انداز جایگاه انتخابی، نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید. تا به صفحه انتخاب تعداد بلیت راهنمایی شوید. (توجه داشته باشید درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال نشده باشد مستقیما به صفحه انتخاب تعداد بلیت راهنمایی می شوید.)

۵- درصورتیکه در سامانه ورود نکرده باشید بعد از این مرحله صفحه ورود به سامانه نمایش داده می شود که لازم است با نام کاربری و گذرواژه در سامانه ورود کنید تا به صفحه تعداد بلیت راهنمایی شوید.(کاربرانی که ثبت نام نکرده اند حتما باید در همین مرحله ابتدا ثبت نام کنند و سپس فرآیند خرید را ادامه دهند)

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *