فیلم کامل ستاره سعیدی قبل از عمل و بعد از عمل را ببینید

فیلم کامل ستاره سعیدی قبل از عمل و بعد از عمل را ببینید

بانو سعیدی، همسر آقای مرتضوی، در یک عمل جراحی سخت قرار گرفت و وضعیتش به حدی بحرانی تبدیل شد که پزشکان مجبور شدند او را به مدت پنج روز در حالت خواب مصنوعی نگه دارند تا آسیب جراحی کمتر شود.

با این حال، این مدت به بیش از ۱۰ روز دراز شد و خانم سعیدی به طور غیرقابل کنترل به غش و بیهوشی فرو رفت و در نهایت در ساعات آخرین روز پنجشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۲ و در سن ۴۱ سالگی درگذشت.

استاد نصرالله معین در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینگونه نوشت: عزیزم بیژن، شنیدن خبر جدایی همسر محترم و مهربانت برایم بسیار سخت است. هیچ کلمه‌ای برای تسلیت این درد نمی‌تواند پیدا شود. تحمل این مصیبت برای همه ما که او را می‌شناختیم، سخت و دردناک است، و می‌دانم که داغی که بر دل تو نشسته، تحمل‌ناپذیر است.

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی قبل از عمل جراحی از مردم خواست که برای او دعا کنند او قبل از عمل مغز باز در اینستاگرامش از مردم خواست که برای او دعا کنند تا عمل جراحی اش با موفقیت انجام شود بعد از اینکه خانم ستاره سعیدی مورد عمل جراحی قرار گرفت از مردم تشکر کرد برخی از کاربران معتقد هستند که ستاره سعیدی چندین عمل جراحی زیبایی انجام داده است که در سن ۴۰ سالگی اینقدر جوان مانده است.

ماجرای ستاره سعیدی قبل از عمل

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی که به دلیل عمل مغز باز در بیمارستان بستری شده است توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است و بسیاری از کاربران می‌خواهند بدانند که آیا عمل او موفقیت آمیز بوده یا خیر و بیماری ستاره سعیدی چه بوده است.

فیلم کامل ستاره سعیدی قبل از عمل و بعد از عمل را ببینید

ستاره سعیدی که به دلیل یک تومور مغزی خوش خیم تحت عمل جراحی قرار گرفته است عمل نسبتا موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشت البته به نظر می‌رسد که باید تحت مراقبت‌های پزشکی قرار بگیرد تا اتفاق بدی برای او رخ ندهد.

فیلم کامل ستاره سعیدی قبل از عمل

ستاره سعیدی همسر دوم بیژن مرتضوی خواننده سرشناس ایرانی است که به استاد موسیقی و خوانندگی نیز شهرت دارد ستاره سعیدی و بیژن مرتضوی در سال ۱۳۹۲ با هم ازدواج کردند و تا به حال ازدواج موفقی را تجربه کرده‌اند.

تا روز گذشته اطلاعات بیشتری از نوع بیماری ستاره سعیدی در دست نبود. با این حال با اکران فیلمی از بیژن مرتضوی از موفقیت همسرش تعریف می کند.

فیلم کامل ستاره سعیدی قبل از عمل و بعد از عمل را ببینید

پس از عمل جراحی موفقیت آمیز همسرش ستاره سعیدی، اشک شوق از چشمان بیژن مرتضوی سرازیر شد. ستاره سعیدی به دلیل عارضه مغزی مجبور به عمل شد و این عمل با موفقیت انجام شد.

همچنین ببینید

ماجرای عمل مغز باز ستاره همسر بیژن مرتضوی بیماری او چیست

بیوگرافی ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی

اختلاف سنی 26 ساله بین آنها باعث این انتقادهای شدید شده بود تا جایی که برخی کاربران بیژن مرتضوی را به فرزند همسری متهم کردند.اما بعد از انتقادهای زیادی که به این دو شخص شد، ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی با انتشار ویدئویی به شایعات اختلاف سنی خاتمه داد. او در این ویدئو اعلام کرد که 36 سال سن دارد و از زندگی خصوصی خود با بیژن مرتضوی بسیار خوشحال و راضی است.

ستاره سعیدی چهره معروف اینستاگرامی

ستاره سعیدی، همسر بیژن مرتضوی که هنرمند موسیقی و بازیگر معروف است، با استفاده از قدرت و توانایی خود در رقص، می تواند جایگاهی خاص در عرصه هنر و تئاتر به دست آورد. او با طراحی و اجرای رقص‌های متنوع و خلاقانه، توانسته است هواداران بسیاری را برای خود جذب کند و حواشی بسیاری را برای خودش در رسانه ها ایجاد کند.

تا دیروز اطلاعات بیشتر درباره نوع بیماری ستاره سعیدی موجود نبود. اما با انتشار فیلمی توسط بیژن مرتضوی وی از موفقیت‌امیز بودن عمل همسرش می‌گوید. در ادامه این فیلم را ببینید:

بعد از عمل موفقیت‌آمیز همسرش، ستاره سعیدی، اشک شوق از چشمان بیژن مرتضوی سرازیر شد. ستاره سعیدی به دلیل یک عارضه مغزی، نیاز به جراحی داشت و این عمل با موفقیت انجام شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *