بیوگرافی سجاد شهرکی امام جماعت زاهدان و همسر و فرزندان +عکس ترور

حجت الاسلام سجاد شهرکی کیست

بیوگرافی سجاد شهرکی امام جماعت زاهدان و همسر و فرزندان +عکس

بیوگرافی حجت الاسلام سجاد شهرکی امام جماعت مسجد مولای متقیان زاهدان و همسر و فرزندان و عکس و سوابق و ماجرای ترور را در این صفحه ببینید.

بیوگرافی سجاد شهرکی

ایشان متولد دهه 60 بوده و امام جماعت مسجد مولای متقیان در زاهدان بود او شیعه بوده و هنگام قرائت نماز مغرب توسط افراد ناشناس به ضرب گلوله به قتل رسید.

در روز پنجشنبه دوازدهم آبان ۱۴۰۱ افراد مسلح ناشناس امام جماعت مسجد مولای متقیان زاهدان حمله کرده و او را مقابل مسجد به شهادت رساندند .

ایشان هنگام اقامه نماز مغرب در مقابل مسجد توسط سرنشینان ۲ خودروی پراید سفید و ۴۰۵ نقره ای هدف گلوله قرار گرفت و به شهادت رسید.

بیوگرافی سجاد شهرکی امام جماعت زاهدان و همسر و فرزندان +عکس

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در این باره می گوید شناسایی و دستگیری عوامل ترور در دستور کار قرار گرفته است و یک گروه ویژه برای این کار تشکیل شده است.

ایشان درباره ترور می‌گوید که سرنشینان دو خودرو پراید سفید و ۴۰۵ نقره ای در حالی که صورت خود را پوشانده بودند با کلت کمری به امام جماعت مسجد شلیک کردند و از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

افراد مسلح فورا بعد از تیراندازی فرار کردند .

حجت‌الاسلام شهرکی بلافاصله به اورژانس منتقل شد اما به دلیل اصابت گلوله به سر ایشان به فیض شهادت نائل شد.

‫3 نظرها

  1. جالبه ایشان زاهدانی هستن سیما شهرکی ملقب به ثابت در اینترنشنال هم زاهدانی هستند ایا نسبتی با هم دارند

  2. جناب مولوی عبدالحمید دیگه چرا خفه نمیشی تا کی ملت شریف سیستان وبلوچستان رو بکتن میدی فقط محکوم کردی درحالیکه میدونی واقعا کی این شیعیان رو میکشه این که دیگه سیستان وبلوچستانی بود حالا دیگه چرا سکت میشنی البته خوب معلومه شیعه بود اونکه وهابی نبود مرگ بر طرفدهر جیش الظلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا