سحر قناعت بازیگر هتاک به رهبر انقلاب در برنامه پدرخوانده +عکس

سحر قناعت بازیگر هتاک به رهبر انقلاب در برنامه پدر خوانده +عکس

توهین سحر قناعت و خانم بازیگر هتاک به رهبر انقلاب موجی از انتقادات را برای او به همراه داشت که حالا این بازیگر در برنامه پدر خوانده حضور پیدا کرده است! اما میتوان به صفحات اینستاگرامی اعتماد کرد؟ آیا کسانی که این ادعا را دارند مطمئن هستند که این پیج واقعا متعلق به سحر قناعت است؟ پس نباید با آینده یک بازیگر جوان با چنین حواشی بازی کرد.

سحر قناعت بازیگر هتاک به رهبر انقلاب در برنامه پدرخوانده +عکس

استوری منتسب به سحر قناعت بازیگر سینما و تلویزیون توسط برخی از کاربران و رسانه ها بازنشر شده که مدعی هستند او به رهبر انقلاب هتک حرمت کرده است.

سحر قناعت بازیگر هتاک به رهبر انقلاب

برخی از کانال‌های تلگرامی با انتشار تصویری از استوری سحر قناعت درباره سخنان رهبر انقلاب به شدت از عوامل برنامه پدرخوانده برای دعوت از این بازیگر انتقاد کردند.

سحر قناعت بازیگر هتاک به رهبر انقلاب در برنامه پدرخوانده +عکس

برنامه رئالیتی شو پدرخوانده از برنامه‌های مسابقه‌ای بوده که توسط سعید ابوطالب کارگردانی شده است و در قسمت جدید این برنامه از سحر قناعت بازیگر سینما و تلویزیون دعوت به عمل آورده است.

سحر قناعت بازیگری است که تجربه بازی در فیلم‌های روز بلوا و جشن دلتنگی و مالاریا را در کارنامه دارد او در سریال نوبت لیلی نیز بازی کرده است حالا حضورش در برنامه پدرخوانده مورد انتقاد برخی از کاربران قرار گرفته است چرا که او سابقه اهانت به رهبری را در اینستاگرام دارد.

همچنین ببینید

پشت پرده اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما +واکنش ها

بیوگرافی محمد مسعودیان فر در صدا و سیما گیلان کیست +عکس

ساغر قناعت متولد 26 آذر 1373 در تهران ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است. پرویز شهبازی کارگردان ، ساغر را از بین 1500 نفری که برای نقش اصلی فیلم مالاریا تست داده بودند انتخاب کرد ، خانوم قناعت روز تست را بزرگترین شانس زندگی هنری خود می داند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *