سرنوشت گیومیونگ در جواهری در قصر چه شد؟ الان کجاست

سرنوشت گیومیونگ در جواهری در قصر چه شد؟ الان کجاست

سرنوشت گیومیونگ در جواهری در قصر چه شد؟

بازیگر نقش گیومیونگ در سریال جواهری در قصر سرنوشت بسیار عجیبی داشته است او در سال‌های اوج شهرت و محبوبیتش توانست فیلم‌ها و سریال‌های زیادی را بازی کند و تا سال ۲۰۲۴ از بازیگران فعال کره جنوبی محسوب می‌شد تا اینکه تصمیم گرفت برای همیشه بازیگری را کنار بگذارد.

عکس گیومیونگ در جواهری در قصر و دخترش

به گفته او پیشنهاد رابطه جنسی توسط یک کارگردان و فریب خوردن او باعث شد که این بازیگر تصمیم بگیرد برای همیشه از عالیت هنری کناره‌گیری کند او تقریباً ۲۰ سال است که بازیگری را کنار گذاشته و دیگر از سال ۲۰۲۴ تا امروز در هیچ فیلم و سریالی بازی نکرده است.

او در بین مردم ایران با سریال جواهری در قصر شناخته می‌شود که موفق شد یک سریال بسیار پربیننده را بازی کند و به شهرت برسد سریالی که در بسیاری از کشورهای جهان دوبله و پخش شد او در حال حاضر متاهل بوده و دارای یک فرزند است فرزندش نیز در حال حاضر ر عرصه بازیگری فعالیت می‌کند.

عکس های گیومیونگ در جواهری در قصر

گیومیونگ ۵۸ ساله بوده و پا به سن گذاشته است این بازیگر در دوران اوج و محبوبیت خود در یک سانحه رانندگی به شدت مجروح شد و به مدت یک سال خانه نشین گردید اما مجدداً به بازیگری دامه داد تا اینکه در سال ۲۰۲۴ تصمیم گرفت برای همیشه از بازیگری کناره‌گیری کند.

همچنین ببینید

بیوگرافی یانگوم بازیگر کره ای کیست عکس های جدید +همسر و فرزندان

طبق گفته او، جواهری در قصر باید با چنین موفقیتی روبرو می‌شد چون واقعاً حقش بود. هونگ ری نا در سال ۲۰۰۴ از بازیگری فاصله گرفت و در فوریه ۲۰۰۶ با تاجری ازدواج کرد و صاحب فرزند دختری شد.

سرنوشت گیومیونگ در جواهری در قصر چه شد؟ الان کجاست

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *