دانلود کامل سریال در انتهای شب قسمت ۶ ششم (پارسا پیروزفر) + رایگان

دانلود کامل سریال در انتهای شب قسمت ۶ ششم (پارسا پیروزفر) + رایگان

دانلود کامل سریال در انتهای شب قسمت ۶ ششم (پارسا پیروزفر) با کیفیت و قسمت های مختلف را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سریال در انتهای شب قسمت ۶

مشاهده لینک دانلود قسمت 6 سریال در انتهای شب

سریال در انتهای شب سریال جذاب تلویزیونی بوده که موفق شده بیننده های زیادی به دست آورد و فروش زیادی داشته باشد.

«زخم کاری» سریالی اجتماعی و بدیع برگرفته از رمان «بیست زخم کاری» ترجمه محمود حسینی زاد و «مکبث» نوشته ویلیام شکسپیر است. این اثر در سال 1400 در ایران تولید شده است.

همچنین ببینید

دانلود کامل سریال در انتهای شب قسمت ۵ پنجم (پارسا پیروزفر) + رایگان
بیوگرافی بازیگران سریال در انتهای شب با نقش +عکس و داستان

پلتفرم پخش‌کننده سریال پرمخاطب «زخم کاری» نوشت: باید اطلاع دهیم که بخش عمده فیلمبرداری فصل سوم زخم کاری به پایان رسیده و پس از طی مراحل فیلمبرداری در فصول و مکان‌های مختلف، برای پخش اختصاصی آن آماده می‌شود.

به نظرم داستان این سریال در حال حاضر پیچیدگی‌هایی پیدا کرده است که در ادامه جذاب‌تر می‌شود و مخاطبان هم اگر با حوصله بیشتری داستان را دنبال کنند، قسمت‌های جذاب‌تری در آینده خواهند دید. کاراکترهای مختلفی به داستان وارد می‌شوند که در برخورد با شخصیت اصلی، اتفاقات دیگری را رقم می‌زنند که این اتفاق از منظر درام‌پردازی بسیار زیباتر و جذاب‌تر خواهد شد.

این سریال داستان مردی به نام “مالک” را روایت می کند که دلال یک هلدینگ خانوادگی است. به گزارش «سمیرا» همسر مالک، حقوقی که به مالک پرداخت می شود متناسب با میزان کاری نیست که او انجام می دهد. به همین دلیل قصد دارند حاج عمو، مدیر عامل هلدینگ را بکشند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *