بیوگرافی بازیگران سریال سه دونگ سه دونگ +تصاویر پشت صحنه

سریال سه دونگ سه دونگ یکی از مجموعه های طنز و زیبای تلویزیونی بوده که در ماه مبارک رمضان 1390 برای نخستین بار از شبکه تهران بر روی آنتن رفته است و چندین بار از شبکه های مختلف استانی بازپخش شده است.

بازیگران کمدی این مجموعه یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این سریال در بین مخاطبان تلویزیونی بوده است.

بیوگرافی بازیگران سریال سه دونگ سه دونگ +تصاویر پشت صحنه

سریال سه دونگ سه دونگ توسط آقای شاهد احمدلو کارگردانی شده و از شبکه تهران پخش شد حالا شبکه آی فلم تصمیم دارد که این کار تلویزیونی را بازپخش کند تا کسانی که ندیده اند بتوانند از این مجموعه جذاب لذت ببرند.

بازیگران محبوب کمدی از جمله مرجانه گلچین و جواد عزتی و یوسف صیادی و اشکان اشتیاق باعث افزایش طنز این مجموعه تلویزیونی گردیده اند.

این سریال طنز در محلات قدیمی جنوب تهران از جمله «بازار» و «درخونگاه» فیلمبرداری شده‌ است.

خلاصه داستان سریال سه دونگ سه دونگ

این سریال درباره کاراکتری به نام نصرت عشقی بوده که اقای سیروس گرجستانی نقش آن را بر عهده دارد او چندسالیست که در گوشه ای از مله قدیمی تهران یکی نانوایی سنگکی داشته که به همراه سه فرزندش در انجا مشغول به کار است.

فرزندان او مسعود با بازی جواد عزتی و محمود با بازی عباس جمشیدی فر  و منصور با بازی اشکان اشتیاق است

بیوگرافی بازیگران سریال سه دونگ سه دونگ +تصاویر پشت صحنه

سه دونگ این سنگکی به نام یکی از دوستان دیرینه اش پرویز میباشد که نقش ان را محمد کاسبی بر عهده داشته است که در خارج از کشور و در کشور ایتالیا ساکن است و میخواهد به تهران بیاید تا سه دونگ دیگر خود را بفروشد.

نصرت که برای این نانوایی رنج و زحمت زیادی کشیده‌است، در تلاش است تا پولی جور کند و سه دانگ پرویز را خودش بخرد، اما در این میان، ماجراهایی پیش می‌آید که زندگی او و خانواده‌اش را تحت تأثیر قرار می‌دهد و آن‌ها نیز تصمیم می‌گیرند تا به خارج مهاجرت کنند؛
تا اینکه…

این مجموعه جذاب سناریو بسیار خنده دار و سرگرم کننده ای دارد که در سال 1390 استقبال بسیار زیادی از آن صورت گرفت

و حال با پخش مجدد این مجموعه از شبکه جهانی ای فیلم میتواند بار دیگر مخاطبان تلویزیونی را در مقابل جعبه جادویی بنشاند.

بیوگرافی بازیگران سریال سه دونگ سه دونگ +تصاویر پشت صحنه

بازیگران سریال سه دونگ دونگ

اسامی بازیگران  عبارتند از:

بیوگرافی بازیگران سریال سه دونگ سه دونگ +تصاویر پشت صحنه

تعداد قسمت ها و زمان پخش از آی فیلم

این سریال در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای تولید شده است

مریم معصومی بازیگر نقش منصوره گفته: این نقش مثل خیلی از دخترهای به این سن و سال چند بعد شخصیتی دارد. دختری كه در یك خانواده سنتی بزرگ شده و خیلی جاها سعی در امروزی بودن دارد. گاهی وقت‌ها لوس است و خیلی جاها هم می‌تواند عاقلانه رفتار كند. زمانی كه فیلمنامه را خواندم به نظرم نقشی آمد كه جای كار بسیاری داشت و با هدایت شاهد احمدلو توانسته‌ام تا حد خیلی زیادی منصوره را یك دختر واقعی بازی كنم. از همان ابتدا دلم می‌خواست منصوره یك بعدی نباشد.

دانلود همه قسمت های سریال سه دونگ سه دونگ

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *