سریال سیاه چاله چند شنبه ها میاد زمان پخش سریال طنز سیاه چاله

سریال سیاه چاله چند شنبه ها میاد +زمان پخش و اسامی بازیگران

سریال سیاه چاله چند شنبه ها میاد

سریال سیاه چاله جمعه ها ساعت 12 عرضه میشود که در همان ساعت در سایت شبونه برای دانلود درج خواهد شد.

این مجموعه به کارگردانی حسین نمازی و تهیه‌کنندگی سعید خانی محصول سال ۱۴۰۱ در ژانر کمدی،خانوادگی و اجتماعی است. این سریال قرار است از شبکه نمایش خانگی فیلم نت پخش شود و قطعا مورد استقبال قرار می گیرد.

سریال سیاه چاله چند شنبه ها میاد زمان پخش سریال طنز سیاه چاله

«سیاه‌چاله» داستان فردی به نام جمشید را روایت می‌کند که در شصت سالگی درگیر بیکاری و اجاره‌نشینی است. در شرایطی که جمشید بالاجبار راهی خانه پدری در خارج از شهر شده، از ماجرایی مطلع می‌شود که تصور می‌کند زندگی خانواده را بهبود خواهد بخشید، ولی اقدام او تمام اعضای خانواده را وارد چاله‌ای بزرگ‌تر می‌کند.

مولفه دیگری که می تواند جذابیت این سریال را برای مخاطبان افزایش دهد، تعداد قسمت های آن است. در واقع این اثر در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای منتشر شده است. این مقدار برای یک اثر کمدی بسیار ایده آل است چرا که می تواند برای مدت زمان بیشتری کاربران را سرگرم کند. ترکیب کلی این عوامل باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال سریال سیاهچاله باشند.

اولین قسمت «سیاهچاله» جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲ ظهر بـه‌طور اختصاصی از فیلم‌نت منتشر خواهد شد. فیلم‌نت پیش از این، با تولید و پخش سریال «پوست شیر» مخاطبان و منتقدان رابا خود همراه کرده بود.

اسامی بازیگران سریال سیاه چاله

از جمله بازیگران این سریال، می‌توان بـه حسن پورشیرازی، شهره سلطانی، ژاله صامتی، الناز حبیبی، مهران احمدی، عباس جمشیدی‌فر، بهرنگ علوی، هدایت هاشمی، مجید نوروزی و غلامرضا نیکخواه اشاره کرد. ترکیب این افراد با کاراکتر هاي جذابی کـه دارند، باعث شده تا این اثر بتواند بـه سادگی هرچه تمام تر با مخاطبان ارتباط برقرار کند.

خلاصه داستان سریال سیاه چاله

همه چیز از خط لوله نفتی که از زیرزمین یک خانه قدیمی عبور می‌کند، آغاز می‌شود. اعضای این خانه تصمیم می‌گیرند از فروش نفت به عنوان یک منبع درآمدی بهره‌برداری کنند. اما بلافاصله به دامنه امور امنیت ملی کشیده می‌شوند و در این ماجراها، مواقع کمدی فراوانی رخ می‌دهد.

حسن پور شیرازی در نقش جمشید، مردی شصت‌ساله که درگیر بیکاری و اجاره‌نشینی است، در شرایطی به خانه پدری در خارج از شهر می‌رود و از وقوع یک ماجرایی مطلع می‌شود که امیدوار است زندگی خانواده‌اش را بهبود بخشد، اما این اقدام، تمام اعضای خانواده را وارد یک چاله عمیق‌تر و پیچیده‌تر می‌کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *