دانلود کامل سریال قطب شمال قسمت ۱۰ دهم + لینک رایگان

دانلود کامل سریال قطب شمال قسمت ۱۰ دهم + لینک رایگان

دانلود کامل سریال قطب شمال قسمت ۱۰ دهم با کیفیت و قیمت های مختلف را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سریال قطب شمال قسمت ۱۰ دهم

دانلود قسمت ۱۰ سریال قطب شمال

سریال قطب شمال به قسمت دهم رسیده است و hمین محمودی یکتا کارگردان این سریال نخستین تجربه حرفه‌ای خود را در کارگردانی به دست آورده و با بازیگران شناخته شده همچون فرزاد فرزین و آناهیتا درگاهی همکاری کرده است.

امین محمودی که تجربه نویسندگی سریال ملکه گدایان به عقرب عاشق را دارد قبلاً با فرزاد فرزین همکاری کرده بود و حالا به عنوان بازیگر نقش اول از این بازیگر استفاده کرده است.

دانلود کامل سریال قطب شمال قسمت ۹ نهم + لینک رایگان
دانلود کامل سریال قطب شمال قسمت ۸ هشتم + لینک رایگان

سریال قطب شمال در مورد زن و شوهر جوانی به نام همایون به ارغوان بوده که در ستانه ازدواجشان قربانی یک خیانت وحشتناک می‌شوند همایون به زندان می‌افتد برای انتقام گرفتن از سامان و بیرون آمدن از زندان لحظه شماری می‌کند سریال قطب شمال از داستان یک رمان فرانسوی ایده گرفته شده است این سریال دارای ۱۲ قسمت بوده و ژانر جنایی و معمایی دارد.

. فرزاد فرزین خواننده معروف نیز یکی از بازیگران سریال قطب شمال است. یک سریال جالب خانوادگی که موضوع عاشقانه دارد. عشق دو نفر به یک نفر باعث می شود که ماجرای داستان شروع شود. رفاقت با حسادت در می آمیزد و داستان قطب شمال از همین جا آغاز می شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *