دانلود کامل سریال نیوکمپ قسمت ۹ نهم 9 و کیفیت عالی

دانلود کامل سریال نیوکمپ قسمت ۹ نهم 9 و کیفیت عالی

دانلود کامل سریال نیوکمپ قسمت ۹ نهم 9 و کیفیت عالیقسمت 9 سریال نیوکمپ منتشر شد در قسمت 9 سریال نیوکمپ مشاهده میکنید که حامد آهنگی سر سفره خانواده اش را غافلگیر میکند و آنها پا به فرار میگذارند خانواده او نمیدانند که سفر به آرژانتین لغو شده است.

سریال نیوکمپ کمدی و طنز زیادی دارد و منوچهر هادی استاد تولید این گونه داستان هاست که با سریال نیسان آبی تجربه موفقی داشت.

قسمت 9 سریال نیوکمپ

دانلود سریال نیوکمپ قسمت 9

ورژن های مختلف این سریال را در این صفحه درج کرده ایم که بنا به صلاحدید یکی از انها را دانلود وتماشا کنید.

سریال نیوکمپ داستان یک خانواده فقیر است که به دنبال گرفتن غرامت از لیونل مسی است چرا که معتقدند که پدر خانواده به دلیل گل مسی به ایران در جام جهانی دچار حمله قلبی شده و فوت کرده است.

انتقادات

برخیها به شدت منتقد عملکرد منوچهر هادی برای سایتخت سریال هستند یکی از منتقدان میگوید  کارگردان و عوامل به ریش مخاطب می‌خندند، آنها با گردآوری یک گروه بازیگری و یک نیم خط داستانی، سریالی می‌سازند که هیچ محتوایی ندارد و در جامعه غمگین ایران دیده می‌شود. آنها مخاطبین خود را با اثری سرگرم می‌کنند که رسما توهین به شعور مخاطب خود می‌کند و سطح سلیقه مردم را پایین نگه می‌دارند. این فرمول تا یک زمانی ادامه خواهد داشت اما ایمان دارم که در آینده نزدیک، بالاخره اقبال تماشاگران به این آثار نیز کمرنگ خواهد شد و نسل زد نشان خواهد داد که حاضر نیست زیر بار این محتواها برود.

منوچهر هادی حضورش در سینما را با دستیاری کارگردان‌های مطرحی چون اصغر فرهادی و کیانوش عیاری آغاز کرد و زمانی که پا به عرصه فیلمسازی گذاشت نشانه‌های یک جوان فیلمساز دغدغه‌مند را با خود به همراه داشت که در همان ساخته‌های نخستش می‌توان رگه‌هایی از زندگی و معضلات جاری در جامعه را متوجه شد. کارنامه فیلمسازی هادی تنوع و تلورانس عجیبی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *