سریال هفت سر اژدها چند قسمت است؟

سریال هفت سر اژدها چند قسمت است؟

سریال هفت سر اژدها چند قسمت است؟

سریال هفت سر اژدها دارای 80 قسمت است که یکی از سریالهای طولانی است در یک فصل از شبکه یک پخش شد در حالی که قرار بود این 80 قسمت در چند فقط تقسیم شود اما در نهایت عوامل این سریال تصمیم گرفتند که به صورت یک فصل از یک پخش شود.

سریال هفت سر اژدها که درای ژانر جنایی و معمایی بود اواخر اسفند 1402 و با آغاز ماه مبارک رمضان از شبکه یک پخش شد با اینکه گفته میشد یک سریال رمضانی است اما هیچ ارتباطی با ماه مبارک رمضان نداشت اما به لطف حضور بازیگران شناخته شده و حضور یک رپر معروف به نام حمید صفت توانست ببینده های زیادی را به دست اورد.

ابوالقاسم طالبی این‌بار هم همچون آثار گذشته خود به سراغ ژانر سیاسی رفته و روایتگر مباحث فساد اقتصادی و رانت شده است.

سریال «هفت‌سر‌اژد‌ها» داستان پسری آقازاده به نام سلطان خواه است که نفوذ بالایی در اقتصاد دارد و مخاطب شاهد رانت و فساد این آقازاده و روند دستگیری آن است. نام سریال ابتدا با عنوان دیگری کلید خورد که بعدها با توجه به صحبت‌های مقام معظم رهبری که مفسدان اقتصادی را اژد‌های هفت سر خواندند نام این سریال به هفت سر اژدها تغییر یافت.

مسئله فساد اقتصادی و رانت می‌تواند یکی از هیجان‌انگیز و جذابترین روایت‌های تلویزیونی باشد، اما انتخاب این ژانر برای پخش در ماه مبارک رمضان شاید هوشمندانه نباشد. دهه‌های گذشته شاهد پخش سریال‌هایی کمدی و طنز در این ایام بودیم که سبب سرگرمی مخاطبان و جذب حداقلی آن‌ها بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. از شبکه سوم در حال پخش می باشد

    که به اشتباه در متن شبکه یک ذکر شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *